Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.org” працює з думкою про кожну дитину.
Розділяючи турботи та труднощі матусь і татусів, ми працюємо, щоб допомогти у вихованні та навчанні свідомої української нації. Стараємося, щоб всі наші продукти були безкоштовними, загальнодоступними та потрібними кожному з вас.

Ви можете безкоштовно скористатися напрацюваннями наших проектів:

 • Електронний підручник

  Проект “Електронний підручник” – це дуже важливий крок в напрямку розвантаження портфеля школяра. Адже з його реалізацією, всі необхідні підручники будуть з легкістю вміщатись на карті пам’яті електронного девайсу.


 • Переклад онлайн-курсів

  Переклад онлайн-курсів – адаптація навчальних відео з всесвітньо відомого освітнього ресурсу Khan Academy, а саме: переклад англомовних субтитрів на українську мову.


 • Освіта дитини ХХІ століття

  Освіта дитини ХХІ століття – це єдина база, яка містить україномовні, англомовні і німецькомовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі анімаційні відео, пісеньки, без реклами і зайвої дітям інформації.


 • Віртуальна школа

  Проект “Віртуальна школа” – це спроба зробити навчання цікавим, легким та доступним кожній дитині! Ми створюємо навчальні відео з ключових тем основних шкільних дисциплін та прагнемо охопити всю шкільну програму з 1 по 11 клас.