Активні проекти

Активні проекти

 • Електронний підручник

  Проект “Електронний підручник” – це дуже важливий крок в напрямку розвантаження портфеля школяра. Адже з його реалізацією, всі необхідні підручники будуть з легкістю вміщатись на карті пам’яті електронного девайсу.

  Детальніше

 • Переклад онлайн-курсів

  Переклад онлайн-курсів – адаптація навчальних відео з всесвітньо відомого освітнього ресурсу Khan Academy, а саме: переклад англомовних субтитрів на українську мову.

  Детальніше

 • Віртуальна школа

  Проект “Віртуальна школа” – це спроба зробити навчання цікавим, легким та доступним кожній дитині! Ми створюємо навчальні відео з ключових тем основних шкільних дисциплін та прагнемо охопити всю шкільну програму з 1 по 11 клас.

  Детальніше

 • На замітку депутату

  Підвищення кваліфікації депутатів різних рівнів. В рамках проекту були відібрані корисні книги та рекомендації експертів. З допомогою цих матеріалів депутати зможуть ознайомитися з основами тайм-менеджменту, комунікації, політтехнологій, орієнтуватися у економічних процесах, розвитку місцевого самоврядування, урбаністики, екології, орієнтування в законодавчій базі.

  Детальніше

 • Освіта дитини ХХІ століття

  Освіта дитини ХХІ століття – це єдина база, яка містить україномовні, англомовні і німецькомовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі анімаційні відео, пісеньки, без реклами і зайвої дітям інформації.

  Детальніше

 • Майбутнє дітей України, вільне від наркотиків

  Якщо ми з вами, дорослі люди, і розуміємо це, то підлітки із їхнім прагненням до максималізму не усвідомлюють якими наслідками для них може обернутись вживання наркотиків. Вони знають, що це погано, проте не розуміють всієї серйозності цього питання.

  Детальніше

 • Кава з благодійником

  Короткими відео показати вже здобутий досвід меценатства благодійними фондами, підприємцями, громадськими діячами, спортсменами, волонтерами

  Детальніше