Активні проекти

Активні проекти

 • Електронний підручник

  Проект “Електронний підручник” – це дуже важливий крок в напрямку розвантаження портфеля школяра. Адже з його реалізацією, всі необхідні підручники будуть з легкістю вміщатись на карті пам’яті електронного девайсу.


 • Переклад онлайн-курсів

  Переклад онлайн-курсів – адаптація навчальних відео з всесвітньо відомого освітнього ресурсу Khan Academy, а саме: переклад англомовних субтитрів на українську мову.


 • Віртуальна школа

  Проект “Віртуальна школа” – це спроба зробити навчання цікавим, легким та доступним кожній дитині! Ми створюємо навчальні відео з ключових тем основних шкільних дисциплін та прагнемо охопити всю шкільну програму з 1 по 11 клас.


 • На замітку депутату

  Опис проекту
  Результати/Звіт
  Як користуватись

  Відеозвернення керівника проекту На замітку депутату

  Ціль проекту:
  Підвищення кваліфікації депутатів різних рівнів. В рамках проекту були відібрані корисні книги та рекомендації експертів. З допомогою цих матеріалів депутати зможуть ознайомитися з основами тайм-менеджменту, комунікації, політтехнологій, орієнтуватися у економічних процесах, розвитку місцевого самоврядування, урбаністики, екології, орієнтування в законодавчій базі.
  Завдання проекту:
  Завдяки втіленню проекту депутати та ті, хто прагнуть ними стати зможуть:
  навчитися: основ повсякденної роботи під час виконання депутатських повноважень, висвітлювати теоретичні та практичні аспекти законотворчої діяльності й спрямовувати свою роботу на задоволення потреб та інтересів громадян, яких …


 • Освіта дитини ХХІ століття

  Освіта дитини ХХІ століття – це єдина база, яка містить україномовні, англомовні і німецькомовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі анімаційні відео, пісеньки, без реклами і зайвої дітям інформації.


 • Майбутнє дітей України, вільне від наркотиків

  Проблема:
  Сьогодні, як ніколи, актуальною є проблема підліткової наркоманії.
  Ні для кого не секрет, що зараз існує величезне різноманіття наркотичних речовин і всі вони знаходяться у вільному доступі. При чому, чим більшу шкоду для здоров’ю наносить наркотик, тим легше його дістати.
   
  Ціль проекту:
  Якщо ми з вами, дорослі люди, і розуміємо це, то підлітки із їхнім прагненням до максималізму не усвідомлюють якими наслідками для них може обернутись вживання наркотиків. Вони знають, що це погано, проте не розуміють всієї серйозності цього питання.
  І хто, як не ми з вами, повинні зробити все для того, щоб запобігти страшній тенденції збільшення наркозалежних серед молоді.
  Саме тому, Благодійний фонд МагнетікВан.Орг спільно із міжнародною організацією боротьби із наркозалежністю “Нарконон” втілює проект у Тернополі та області.
  “Нарконон” – це міжнародна програма …


 • Кава з благодійником

  Відеозвернення керівника проекту “Кава з благодійником”

  Опис проекту
  Результати/Звіт
  Як користуватись

  Ціль проекту:
  Короткими відео показати вже здобутий досвід меценатства благодійними фондами, підприємцями, громадськими діячами, спортсменами, волонтерами, для того щоб змінилося відношення інших бізнесменів/ пересічних громадян до благодійності.
  Просувати ідею меценатства, вказати на важливість підтримки різноманітних благодійних проектів, в тому числі і освітніх.
  Цільова аудиторія:
  -підприємці;
  -меценати;
  -пересічні громадяни;
  -спортсмени;
  -громадські діячі;
  Розширений опис проекту:
  Створити цикл відео, де підприємці, меценати, спортсмени, громадські діячі, волонтери, будуть розповідати про свої благодійні справи, які проекти вони підтримують і чому? Чому благодійництво є важливим в сучасному житті, та кому воно потрібне? Такі відео покажуть підприємців з іншого, позитивного боку. Їхні ідеї та задуми стануть відомими.
  Очікуваний результат реалізації проекту:
  Просувати поняття меценатство, благодійність. Поширення інформації про …