30 березня – Всесвітня акція «Година Землі» - MagneticOne.org

Щороку, в останню суботу березня проводиться Всесвітня акція “Година Землі”— міжнародна подія, започаткована  WWF  (Всесвітнім фондом природи), яка закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

 

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня. ​​Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”) та підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

 

 

В Україні тема Години Землі –  Естафета добрих справ – Інтернет-флешмоб, який закликає людей підтримати Годину Землі, здійснювати добрі, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими і передавати Естафету друзям. В Естафеті добрих справ можуть взяти участь усі бажаючі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо. Для участі в Естафеті потрібно зняти відео до 20 секунд про свою добру еко-справу та викласти його в соціальних мережах із хештеґом #estafeta_dobra. Більше інформації можна отримати на сайті кампанії.

 

Пам’ятай: природа – вичерпний ресурс. Для того щоб залишити цю Землю для нащадків, нам потрібно прямо вже і зараз змінювати свої звички! Бо тільки перевиховавши самих себе, ми зможемо жити в гармонії з природою.

 

Для того, аби залучити дітей до акції, пропонуємо для перегляду список мультфільмів, які допоможуть виховати любов та толерантне ставлення до природи.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти