5 ВАЖЛИВИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ВИБОРУ РОЗВИВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

  • Home
  • Загальне
  • 5 ВАЖЛИВИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ВИБОРУ РОЗВИВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

До вибору центру розвитку для своєї дитини варто поставитися досить серйозно. Адже це перший заклад, у якому дитина познайомиться з першими «учителями». Саме від них залежить ставлення дитини до навчання в подальшому житті.

1. Зручне місцезнаходження. Для дитини надто важливо, щоб ви не везли її через усе місто впродовж години на навчання. Дорога може бути втомливою, і малюк на заняттях буде незібраним, вередуватиме. Намагайтеся дібрати такий заклад, дістатися до якого можна було б не більше ніж за 20 хвилин.

2. Наявність послуг. Не довіряйте центрам, у яких обіцяють навчити вашого однорічного малюка розмовляти трьома мовами, рахувати й читати. Це не можливо, а якщо педагоги дійсно намагатимуться таким чином зробити з вашої дитини генія, то це навіть шкідливо. Усі заняття для малих «учнів» повинні проводитися в ігровій формі. До того ж, поцікавтеся, за якою методикою дітей навчають. Їх може бути кілька, але вони мають бути чітко окресленими і відповідати віковим особливостям.

3. Матеріально-технічне наповнення та тривалість занять. Зверніть увагу на іграшки, ігри та посібники, за якими проводяться навчання. Поцікавтеся, скільки триває заняття і яка кількість дітей у групах. Їх не має перевищувати 6 чоловік, а заняття не повинні тривати довше ніж 30 хвилин. Перевагою буде послуга «пробного заняття».

4. Познайомтеся з педагогами заздалегідь. Оцініть зовнішній вигляд, охайність і манеру спілкування. Не соромтеся попросити диплом і поцікавитися про освіту. Пам’ятайте, що заняття різного профілю повинні проводити різні спеціалісти.

5. Оцініть чистоту приміщень. У кімнатах повинно бути чисто, добре провітрено і достатньо зволожене повітря.

На сьогоднішній день існує безліч центрів і програм для розвитку дітей. Це і система Марії Монтессорі і хореографічні гуртки, і лінгвістичні клуби і центри, розвиваючі сценічну майстерність. Батьки бажають своїм дітям тільки кращого і тому ретельно вибирають відповідний центр занять. Малюки люблять все незвідане і нове, їм цікаво пізнавати світ, але на пошуки нових ідей не завжди вистачає часу, адже дітям швидко набридає одне, і вони вимагають чогось іншого, нового. Розвиваючі центри для дітей можуть допомогти в цьому мамам і татам. Тим більше в групах з малюками віком від року до двох, заняття проводяться разом з батьками.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти