8 безкоштовних ресурсів для самоосвіти

Самоосвіта є необхідною умовою для успішності. На просторах інтернету існує безліч корисних сайтів, ютуб-каналів, онлайн-курсів для навчання. Пропонуємо переглянути підбірку різноманітних  онлайн-ресурсів, які дають можливість безкоштовно розвиватись та самовдосконалюватись.

«Прометеус» – сайт, на якому розміщено надзвичайно якісні онлайн-курси від викладачів провідних українських вищих навчальних закладів. Бізнес-англійська, підготовка до ЗНО, фінансовий менеджмент, історія, культурологія, філософія, основи програмування та багато іншого ви можете знайти на цьому сайті. Після вивчення матеріалу ви маєте можливість пройти онлайн-тестування та отримати сертифікат затверджений викладачем курсу! Всі лекції викладаються українською мовою.

ED ERA – якісно нові онлайн-курси українською мовою. Є лекції з різних тем: українська мова та література, моделювання 3D, вивчення основ прав людини тощо. Курси є безкоштовними, створені молодими спеціалістами різних галузей.

Онлайн-курси  – канал “Переклад онлайн-курсів” створений благодійним фондом MagneticOne.org. Цей канал вміщує в собі підбірку навчальних відео з сайту Khan Academy, що мають українські субтитри. Дані освітні відео є найрізноманітнішої тематики (точні науки, гуманітарні науки та мистецтво, економіка, програмування і т.п.) і вони підійдуть як школяреві, студенту, так і кожному бажаючому. Тому що навчатись і дізнаватись щось нове ніколи не буває зарано, або запізно.

Освіта онлайн – цей зручний сайт допоможе усім, хто готується  до ЗНО, але не планує витрачати час та гроші на заняття з декількома репетиторами. Тут можна підготуватись до усіх потрібних предметів безкоштовно та не виходячи з дому. Проте безкоштовною є тільки певна частина кожного курсу, щоб його завершити, потрібно буде трошки витратитись, але це все рівно обійдеться значно дешевше за репетиторів.

Рolskijazyk – ресурс спеціалізується на вивченні польської мови. Викладається російською та українською мовами. Спонсорується МЗС Польщі та є абсолютно безкоштовним для усіх бажаючих почати вчити польську. Буде корисним і тим, хто вже почав вчити цю мову, але розрахований навіть на тих, хто взявся вивчати польську з нуля.

Школа французької мови  – ресурс, який допоможе легко та ефективно вивчити французьку мову. На сайті є доступ до безкоштовних відеоуроків, словників, методичок та інших матеріалів.  

ВУМ – 40 безкоштовних онлайн-курсів українською мовою. Містить не лише різні лекції з певних спеціальностей та галузей, а й наприклад, навчить правильно розподіляти сімейний бюджет чи контролювати виконання роботи державними установами (наприклад, ЖКХ чи міськрадою).

Правила дорожнього руху  – ютуб канал, на якому зібрані  відеоуроки ПДР України з усіма змінами на 18.07.2018 р 3d графіка. Також Ви зможете побачити відеоуроки з основ безпеки дорожнього руху. Відеопосібники призначені для автошкіл і для самостійного вивчення ПДР України та основ безпеки дорожнього руху. Відеоуроки будуть корисні всім водіям незалежно від їх стажу.

Матеріал рекомендуємо для учнів старших класів, абітурієнтів, студентів, та людей, які бажають навчатись та самовдосконалюватись.


ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти