Конкурс талантів - MagneticOne.org

Ціль проекту:
Провести конкурс в травні тим закріпити пісню, за днем Захисту дітей 1 червня. Щороку День Захисту дітей , асоціювати цією піснею. Записати на диск, зняти відео. Розповсюдити в мережі Інтернет та на Радіо, щоб кожен українець асоціював цю пісню з Днем Захисту дітей.

Цільова аудиторія проекту:

-учасники конкурсу: 2 категорії учнів (1-4 кл., 5-8кл.) шкіл м.Тернопіль.

Розширений опис проекту:
Проект “Конкурс талантів” – спрямований на підтримку талановитої молоді та учнів, а саме відбір найкращої патріотичної пісні та музики в виконанні самого автора. Пісня буде записана на диск та розміщена в мережі Інтернет, найкращі варіанти будуть передані солдатам, для підтримки та підняття патріотичного духу. Митець в свою чергу буде нагороджений та отримає подарунок від фонду. Вибір найкращої буде зроблено згідно голосування в мережі Інтернет.

Очікуваний результат реалізації проекту:
Пропонуємо проведення конкурсу в другій половині травня, пісня має бути готова до 1 червня на День захисту дітей. Щороку День Захисту дітей , асоціювати цією піснею. Для активного стимулу талантів серед дітей, пропонуємо проводити такий конкурс кожних 3 роки, тоді міняємо пісню та переможця.

Терміни подачі заявки для участі в конкурсі:
24.03. – 25.04.2015. Відбір і запис на відео конкурсного матеріалу з 14.04 по 25.05. 2015. Голосування і визначення переможця з 25.05 – 30.05.2015. Заявку можна подавати особисто або за телефоном 093 8202607 (Галина), 097 8490800 (Юлія), а також на сайті МагнетікВан.Орг

Партнери

магазин “Ельмарт” – надати планшет або телефон.

Пісня “Плач України” зайняла 1 місце, за голосуванням в YouTube. Пісню написала та виконала  тернополянка Юлія Пасічник. Разом з автором твір виконала сестричка Богуслава та друг Олександр.

Пісня “Правда переможе” зайняла 2 місце, за голосуванням в YouTube. Пісню написала тернополянка  Діана Гнатюк. Разом з автором пісню виконали учениці 4-А класу школи №2 м.Тернополя Юлія Бугера, Анастасія Білоус та Вікторія Лучкевич.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти