Майбутнє дітей України, вільне від наркотиків - MagneticOne.org

Проблема:

Сьогодні, як ніколи, актуальною є проблема підліткової наркоманії.

Ні для кого не секрет, що зараз існує величезне різноманіття наркотичних речовин і всі вони знаходяться у вільному доступі. При чому, чим більшу шкоду для здоров’ю наносить наркотик, тим легше його дістати.

 

Ціль проекту:

Якщо ми з вами, дорослі люди, і розуміємо це, то підлітки із їхнім прагненням до максималізму не усвідомлюють якими наслідками для них може обернутись вживання наркотиків. Вони знають, що це погано, проте не розуміють всієї серйозності цього питання.

І хто, як не ми з вами, повинні зробити все для того, щоб запобігти страшній тенденції збільшення наркозалежних серед молоді.

Саме тому, Благодійний фонд МагнетікВан.Орг спільно із міжнародною організацією боротьби із наркозалежністю “Нарконон” втілює проект у Тернополі та області.

“Нарконон” – це міжнародна програма боротьби із наркотичною залежністю. В Україні офіційне представництво знаходиться у м. Київ, проте організація працює по всій країна. Із їх діяльнільністю ви можете ознайомитись на офіційному

 

Цільова аудиторія:

Школярі 5-11 класи

 

Детально про проект:

Що ж це за проект? Ви здивуєтесь, проте найлегшим і водночас найдієвішим способом боротьби із поширенням наркотичної залежності серед підлітків є звичайне інформування. Спеціально навчені, компетентними спеціалістами із величезним досвідом від організації Нарконон, волонтери проведуть курс лекцій серед школярів, з метою показати та роз’яснити їм чим саме обернуться для них ігри з наркотиками.

Завдяки аналогічному проекту, у Харкові кількість наркозалежних почала суттєво знижуватись в той час, як в інших областях вона зростає. Проект, як і діяльність “Нарконону”, був схвалений Міністерством освіти і науки України.

 

Як долучитись до втілення проекту?

Також, ви можете виявити ініціативу стати лектором і таким чином допомогти втілити проект.
Усі заявки відсилайте на пошту  director@magneticone.org

NN2015-1-ok NN2015-2-ok

схвалення Нарконон

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти