БФ "MagneticOne.Org" отримав нагороду в Національному конкурсі «Благодійна Україна» - MagneticOne.org

  • Home
  • Без категорії
  • БФ “MagneticOne.Org” отримав нагороду в Національному конкурсі «Благодійна Україна»

22 березня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017»

Збір заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2017» стартував 1 листопада 2017 року та тривав до 19 лютого 2018 року. На адресу оргкомітету  надійшла рекордна кількість заявок за всю історію конкурсу, а саме – 1054.

Найкращі благодійники, благодійні організації та практики 2017 року вже визначені та удостоєні титулу «Янгол добра». Серед учасників конкурсу – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об’єднання громадян, засоби масової інформації, тощо з усіх куточків України.

Є чим похвалитися і Благодійному фонду “MagneticOne.Org”, який посів призове третє місце у номінації “Благодійність в освіті та науці”, з -поміж 40 заявок, що були подані на цю номінацію.

Є чим пишатися, адже проекти фонду вже стали вагомим внеском в реформуванні освіти України, допомагають поширювати інновації у галузі освіти, а головне, зміцнюють престиж і роль благодійних організацій, меценатів та спонсорів у благородній справі. 

Результатами проектів може скористатись кожен. Команда фонду працює для кожного українця і пишається цим.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: