Чарлі Чаплін та «Зоопарк»: в Тернополі (та ще в 23-х містах України) стартував 6-й «Чілдрен Кінофест» - MagneticOne.org

  • Home
  • Без категорії
  • Чарлі Чаплін та «Зоопарк»: в Тернополі (та ще в 23-х містах України) стартував 6-й «Чілдрен Кінофест»

31 травня у Тернополі в сінема сіті  відбулось відкриття 6-го фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Загалом перший сеанс переглянуло близько 160-ти дітей. Попереду ще тиждень фестивалю, де більше тисячі зареєстрованих глядачів обиратимуть кращий фільм.

Відкрила «Чілдрен Кінофест» сімейна стрічка «Зоопарк» спільного виробництва Ірландії та Великої Британії. Вона розповідає про Белфаст у часи Другої світової війни – головні герої з усіх сил намагаються врятувати тварин з місцевого зоопарку. Фільм Коліна МакАйвора було визнано найкращою сімейною стрічкою на думку молодіжного журі міжнародного кінофестивалю у Сіетлі. У фестивальному центрі Чілдрен Кінофесту, кінотеатрі «Київська Русь», фільм було показано з тифлокоментарем для дітей з порушеннями зору. Показ відбувся за підтримки Британської Ради в Україні. Після закінчення фестивалю «Зоопарк» вийде в український прокат – покази заплановано з 11 липня. 

Київській малечі пощастило більше – перед початком показу на маленьких гостей відкриття чекав виступ Джамали – перша амбасадорка Чілдрен Кінофесту виконала пісню Smile під супровід фрагментів з фільмів Чарлі Чапліна. Виступ став триб’ютом Чапліну – цього року показом його комедії «Цирк» на фестивалі відзначають 130 років з дня народження видатного режисера. 

Частина місць на церемонію відкриття, як і на інші покази фестивалю, була передана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

У рамках міжнародного конкурсу «Чілдрен Кінофесту» представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду дітям від 4 років. Фільм-переможець буде визначений за допомогою глядацького голосування і оголошено на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі «Київська Русь» 9 червня. Фестиваль закриє фільм-володар Ґран-прі «Чілдрен Кінофесту – 2018» – українська фентезі-стрічка «Сторожова застава».

У цьому році «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 31 травня по 9 червня й охопить 24 міста по всій Україні. Почесний посол VІ Чілдрен Кінофесту – Олег «Фагот» Михайлюта, вокаліст хіп–хоп–гурту «Танок на Майдані Конґо» (ТНМК), продюсер, актор дубляжу, тато 8–річного Микити.

Подія відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, ОТП Банк Україна, Українського культурного фонду, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 

Генеральні партнери фестивалю: Державне агентство України з питань кіно, ОТП Банк Україна, Український культурний фонд, ЮНІСЕФ

Подія відбувається за підтримки: Київської міської державної адміністраціїБританської Ради в УкраїніПосольства Швеції в УкраїніПосольства Королівства Данія в Україні, Посольства Естонії в УкраїніДанського кіноінститутуМережі кінотеатрів «Київкінофільм»

Благодійний партнер: Фонд «Таблеточки»

Генеральний телепартнер: Піксель TV 

Медіапартнери: 

ТеленеделяНова українська школаWoMoОсвіторія МедіаКолобокРозвиток дитиниДіти в місті

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти