Чи може бути користь від мультиків? - MagneticOne.org

Можна дітям дозволяти дивитися мультики? Скільки часу потрібно відводити на перегляд? Мультики повинні бути якісь певні або будь-які, що є вільний доступ на телевізійних каналах або мережі Інтернет? Питань є, напевно, більше ніж відповідей. Але давайте спробуємо розібратися …
Перш за все, дитина повинна подивитися мультики, які підходять їй за віком. Маленькі дітки до 1,5 – 2 років, краще сприймають різні розвиваючі матеріали, ні в якому разі не вмикайте “Том і Джеррі” або “Ну, постривай!”. Такі мультики сподобаються дітям 5 – 6 років. 3-річним дітям мультики рекомендується дивитися разом з батьками, адже саме дорослі, можуть пояснити де хороше, а де погане, для кращого розуміння дитиною все, що відбувається на екрані.

Крім відповідності мультиків за віком, потрібно контролювати час перегляду. Так, дітям до 1,5 -2 років, можна перебувати перед екраном до 45 хв. протягом дня, а діти старше 3 років до 1 – 1,5 години.
Отже, батькам необхідно контролювати не тільки час перегляду мультиків, але і їх зміст. Але ніякий телевізор або комп’ютер не може замінити прогулянки на свіжому повітрі, ігри з батьками, або інші улюблені дитиною заняття.
Щоб від перегляду мультиків була користь:

  • Дивитися розвиваючі мультики для самих маленьких.
  • Запитуйте у малюка після перегляду, про що дивилися мультик, нехай тренує пам’ять.
  • Запропонуйте малюкові пофантазувати продовження мультика – нехай розвиває фантазію.
  • Обмежуйте час перегляду мультиків, згідно віку малюка.
  • Дивитися кращі мультики українською мовою на каналі Освіта дитини XXI століття. YouTube,  а також читайте аналіз відомих мультиків тут

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти