«Чілдрен Кінофест – 2017» в Тернополі відвідало понад 2 тисячі юних глядачів

  • Home
  • Загальне
  • «Чілдрен Кінофест – 2017» в Тернополі відвідало понад 2 тисячі юних глядачів

В Україні завершився 4-й Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Гостями безкоштовних показів стали близько 40 тисяч юних українців у 21 місті. Гран-прі міжнародного конкурсу за підсумками глядацького голосування отримала стрічка «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» режисера Крістофера Н. Роулі з Великої Британії. У національному конкурсі фільмів, знятих дітьми, найкращою стала анімаційна картина «Як завести котеня» 7-річної Поліни Шевченко з Дніпра.

Кінофестиваль в м. Тернопіль набув неабиякого ажіотажу, зали були заповнені вщент. За період кінофестивалю, покази відвідало 2 375 дітей.
Нагадаємо, організаторами “Чілдрен Кінофест” у Тернополі були Творче об`єднання “КіноХвиля” та Благодійний Фонд «MagneticOne.org». Захід відбувався  за підтримки Тернопільської міської ради.

4 червня на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі «Київська Русь» було оголошено переможців міжнародного конкурсу. Фаворит глядацького журі, картина про юну чародійку Моллі Мун, набрала 4,7 бала з 5. Друге місце посів український анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» Манука Депояна з 4,67 балами. Третє місце дісталося стрічці спільного виробництва Швеції і Данії – «Хлопчик у золотих штанях» Елли Лемхаген, – яка отримала 4,54 бала.
Традиційно, фільм-переможець був визначений шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримував бюлетень, за допомогою якого оцінював побачену картину.

У 2017 «Чілдрен Кінофест» відбувся з 26 травня по 4 червня у 21 місті України. Частину квитків на покази було передано дітям із вразливих соціальних груп: постраждалим від конфлікту на сході України, дітям з особливими потребами, сиротам. У міжнародному конкурсі взяли участь сім європейських картин. Поза конкурсом було показано відреставровані роботи братів Люм’єрів. Послом фестивалю стала письменниця, поетеса і драматург Катерина Бабкіна. У 2018 році «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 25 травня по 3 червня.

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка».
Подія відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств у Чернігові, Львові та Одесі, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Швеції в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».
Генеральний телепартнер: Піксель
Генеральний інтернет-партнер: WoMo
IT-партнер: Школа роботів
Благодійний партнер: Фонд «Інтер – дітям»
Медіапартнери: Фокус, UaUa, oKino, Tochka, Хорошее кино, Salat, Діти в місті, Ресурсний центр ГУРТ

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти