Перша презентація наших освітніх проектів назагал - Magneticone.otg

  • Home
  • Загальне
  • Дебют! Перша презентація наших освітніх проектів назагал

Погана погода це ще не привід, щоб сумувати. Коли на вулиці не вщухає вітер, а сонце змінюється снігом, команда дівчат робить презентацію своїх проектів для батьків тернополян.

2 квітня, об 11:30 в антикафе “Тралі-Валі” м.Тернопіль була проведена зустріч з батьками, де керівники проектів “Освіта дитини ХХІ століття” Гайдук Наталя, “Освіта дитини ХХІ століття (англомовна)” Оксана Липова та “Переклад онлайн-курсів” Оксана Кузьменко розповідали про свої проекти.

Зустріч пройшла в невимушеній та дружній атмосфері, все почалася з трансляції на загал розвиваючого навчального мультика “Tiny love”(“Крихітна любов”), першого з українським дубляжем. Над перекладом та озвученням мультфільму потрудилася команда “Dot Call” за ініціативи MagneticOne.org. Цей мультик із задоволенням можуть дивитися як малята так і діти дошкільного віку.

Після цього, слово взяла керівник Благодійного Фонду Ольга Гордієнко, яка ознайомила присутніх з діяльністю фонду та основними напрямками роботи.

Наталя Гайдук розповіла про свій проект та показала як користуватися її каналом на youtube “Освіта дитини ХХІ століття”, де шукати списки відтворення і за яким принципом відбувався відбір мультфільмів.

З аналогічною промовою виступила Оксана Липова, але акцент робився на те, що мультфільми англійською мовою допоможуть дітям вивчати її легко у ігровій формі. На прикладі мультфільму з розділу “Фонетика”, за допомогою якого дітки зможуть чути правильну вимову звуків та слів і вивчати іноземну мову в ігровій формі.

Оксана Кузьменко та Ірина Дригуш презентували свій проект “Переклад онлайн-курсів”, де ознайомили батьків з тим, яку цінність несуть в собі навчальні відео для них та їхніх дітей -школярів. Також, було продемонстровано як користуватись каналом на youtube “Курси Khan Academy українською мовою”, на якому зібрані вже перекладені відео.

Ця зустріч ще раз довела на практиці, що ті проекти, які впроваджує Благодійний Фонд MagneticOne.org, потрібні кожному, адже, щоб побудувати успішне майбутнє для нашої країни, потрібно починати з грунтовного виховання та якісного навчання підростаючого покоління.  

[slideshow_deploy id=’955′]

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти