До уваги громадських діячів та депутатів - MagneticOne.org

Політична освіта кожного українця, громадського діяча, політика і депутата – одне із найважливіших завдань та вимог сьогодення.  Тому розвиток  і функціонування місцевого самоврядування та парламентаризму залежать від  сучасного політичного діяча. Саме молодий депутат та  громадський діяч повинні продемонструвати  найефективнішу  і  найрезультативнішу працю в радах, найкраще організувати роботу з громадськістю, інтереси якої віно представляють.  

11063305_1599392667013969_698608006_n

Для підвищення  практичного досвіду сучасного політика Тернопільський Благодійний Фонд  MagneticOne.org   організував проект «На замітку депутату».  Головною метою якого є створення ресурсу, на якому будуть  розміщенні книги (корисні, важливі, повчальні), доступні безкоштовно в читацькому та аудіо-форматах.  База  книг ознайомить депутатів з  основами тайм-менеджменту, комунікації, політтехнологій, допоможе орієнтуватися в економічних процесах, законодавчій базі, розвитку місцевого самоврядування, урбаністики, екології.

    На базі проекту в YouTube  створено канал із корисними лекціями, навчальними відео, відеоуроками, тренінги та фільмами. З допомогою цих відеоматеріалів депутати зможуть:  ознайомитися із діяльністю відомих політичних лідерів,  соціальними й екологічними проблемами  сьогодення та ін.

    Кінцевий продукт  проекту – друк плакатів із зображенням книг та QR кодом й  канал  в  YouTube.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти