Екологія з-поміж нас - MagneticOne.org

Природа – це найкраща з книг, написана на особливій мові і цю мову треба вивчати.

Справді, кожен з нас залежить від екології, адже екологія – це кисень, кисень – наші легені, а легені – це ми. Тому як Ми будемо дбати про навколишнє середовище, так і будемо почувати себе у ньому.

Благодійний фонд MagneticOneOrg підтримує різносторонні проекти на екологічну тематику, щоб дати життям тому, що занепастили, адже разом ми зробимо набагато більше, ніж поодинці.

Зокрема, це відео-проект представника ГО “Екоальянс” Олександра Філя і його команди, це майбутній проект “Екологія очима дітей”, це список відтворення мультфільмів на тему “Екологія”. Всі посилання ми залишаємо під статтею.

Друзі, ми все підводимо до того, що зовсім скоро Всесвітній день охорони довкілля є одним з основних способів привернути увагу  громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати відповідні дії для її покращення.

Святкування цього Дня розраховане на те, аби дати людям можливість активно сприяти розвитку навколишнього середовища,  розуміти те, що є основною рушійною силою щодо природоохоронних питань, а також пояснити відносини природи і людини.

Природа завжди діє не поспішаючи і по-своєму економно, а ми повинні наслідувати і піклуватися про неї, аби гармонійно взаємодіяти.

Більше мультфільмів переглядайте за посиланням на YouTube 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти