Чілдрен кінофест у Тернополі

Чілдрен кінофест у Тернополі

Розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів.
images
 • Опис проекту

  У 2019 виповнюється 130 років від дня народження видатного режисера та актора, на честь якого був названий символ Чілдрен Кінофесту, Совеня Чарлі. На спадщину коміка на постері натякають його незмінні атрибути – масивні черевики, капелюх та тростинка.
  У рамках фестивалю вже втретє пройде Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать українські кінематографісти – режисерка і сценаристка Марина Степанська, режисер та сценарист Аркадій Непиталюк та акторка Ірма Вітовська.
  Прийом робіт на участь у конкурсі триває до 21 квітня 2019 року. 10 найкращих стрічок будуть показані в рамках фестивалю по всій Україні. Переможці конкурсу будуть відзначені призами від 5 до 20 тисяч гривень. Ознайомитися з умовами участь можна на сайті Чілдрен Кінофесту. Цьогоріч вже втретє регіональними координаторами фестивалю “Чілдрен Кінофест” в Тернополі будуть MagneticOne.Org та Творче об`єднання “КіноХвиля”.
  VІ Чілдрен Кінофест відбудеться з 31 травня по 9 червня 2019 року. Цього року почесним послом Фестивалю став вокаліст хіп-хоп гурту «ТНМК», продюсер, актор і тато 8-річного Микити Олег «Фагот» Михайлюта. До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Повну програму фестивалю буде оголошено наприкінці квітня.
  Всі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошуються діти із вразливих соціальних груп: постраждалі від конфлікту на сході України, діти з особливими потребами, сироти.

 • Очікувані результати

  Проведений у м. Тернопіль безкоштовний показ мультфільмів для 3 000 дітей.

 • Цільова аудиторія

  Діти і підлітки віком від 7 до 14 років включно.

 • Допомога

  Співпраця із школами, ЗМІ, дитячими гуртками, задля поширення інформації про безкоштовний перегляд кінофільмів.

 • Результат

  З 31 травня по 9 червня у 24 містах України проводився 6-й фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків«Чілдрен Кінофест». Гостями безкоштовних показів стали майже 50 тисяч глядачів з всієї країни. В Тернополі фестиваль проводився в кінотеатрі Cінема Сіті, який відвідало близько 1500 маленьких глядачів. Частина дітей приїжджали групами з ОТГ, дитячих будинків та шкіл міста. Протягом фестивалю транслювалось 9 стрічок: «Зоопарк», «Кімната 213», «Викрадена принцеса», «Каспер та Емма в театрі», «Я - Вільям», «Ліс примарної сови», «Сторожова застава».
  Вже другий рік поспіль Гран-прі отримує українська стрічка – цього року переможцем за підсумками глядацького голосування стала анімаційна пригодницька стрічка «Викрадена принцеса» Олега Маламужа. У конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми, найкращою роботою визнано «Лісову школу» Анни Зусмановської з Кривого Рогу.

 • Як користуватись

Фотозвіт
images

images

images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти