Історія становлення території України

Історія становлення території України

Cтворити інтуїтивно зрозумілий для широкого кола користувачів освітній ресурс аби наочно представити довгий, тернистий і насичений історією шлях становлення території нашої держави і рідного краю – Тернопільщини; систематизувати факти, дати, імена та події на одній карті – як найбільш лаконічному для сприйняття засобі навчання.
images
 • Опис проекту

  Освітня галузь будучи на порозі якісних змін все ще залишається закритою для впровадження новітніх методів навчання. Значною перепоною є невелика кількість інтерактивних методів навчання, в тому числі освітніх електронних карт. З огляду на це, доцільним вважаємо впровадження в освітній процес електронних картографічних творів з інтерактивними функціями, що володіють широкими можливостями візуалізації навчального матеріалу і знаходяться у вільному доступі. Зробімо освіту доступнішою і цікавішою.

 • Очікувані результати

  Використовуючи сучасні досягнення веб-картографії створити доступний засіб навчання, покликаний систематизувати та візуалізувати ключові події з історії України, Тернопільщини та міста Тернополя: територіальні зміни, досягнення дипломатії, культури.

 • Цільова аудиторія

  Проект орієнтований на усіх зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії, шляхом використання інтерактивних технологій. Особливо проект буде корисним для школярів та студентської молоді.

 • Допомога

  Благодійний фонд MagneticOne.Org вже почав роботу над створенням інтерактивної освітньої карти: Історія становлення території України. Звертаємось до небайдужих людей та меценатів фінансово підтримати проект. Для чого нам потрібні кошти? Кошти нам потрібні для розробки потужного освітнього ресурсу, для впровадження інтерактивних методів в освітній процес, для створення навчального матеріалу по історії України в такому вигляді, який зараз найбільш сприятливий для засвоєння навчального матеріалу сучасними школярами. Вивчення історія України та краю має формувати національну свідомість власну ідентичність, патріотизм та любов до рідної землі, свого народу. Також, кошти нам потрібні для символічних фінансових винагород нашим волонтерам, історикам, які працюють над матеріалом та працівникам, які займаються картографуванням.

 • Результат

 • Як користуватись

  Переходь за посиланнями:
  Історія становлення території України
  Історія Тернопільщини
  Історія міста Тернопіль

Фотозвіт
images

images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти