ПЕРЕКЛАД ОНЛАЙН-КУРСІВ

ПЕРЕКЛАД ОНЛАЙН-КУРСІВ

Удосконалити систему онлайн-освіти України, шляхом створення українських субтитрів до відео-лекцій з міжнародної освітньої онлайн-платформи Khan Academy, аналогів яким не існує в Україні. А також шляхом повної адаптації цієї платформи на українську мову, щоб кожен охочий українець міг нею користуватися.
images
 • Опис проекту

  Проект “Переклад онлайн-курсів” – має на меті створення субтитрів українською мовою до коротких навчальних відео з всесвітньо-відомого освітнього ресурсу Khan Academy, а також повністю адаптувати цю платформу на українську мову. Над перекладом англомовних субтитрів та контенту українською мовою працює команда волонтерів зі всіх куточків України, щоб дати можливість кожному охочому українцю переглядати навчальні відеоуроки записані найкращими викладачами світу, абсолютно безкоштовно. Такі відео, можна переглядати в будь-який час доби, незалежно від графіку, місця знаходження та віку. Досягненням проекту буде переклад субтитрів до 7000 відеоуроків з сайту Khan Academy, а також його повна локалізація українською мовою.

 • Очікувані результати

  Переклад субтитрів українською мовою до 7000 відеоуроків різних навчальних тематик, створення бази перекладених відео з українськими субтитрами на каналі YouTube, повна локалізація платформи на українську мову. Залучення 1000 партнерів. Налагодження співпраці з вчителями шкіл та ВНЗ по всій Україні.

 • Цільова аудиторія

 • Допомога

  Благодійні внески для заохочення щомісячної волонтерської праці, найактивніших перекладачів нагороджуємо символічними фінансовими винагородами.

 • Результат

  Більше, ніж за рік вже перекладено 1900 відеоуроків з різних навчальних дисциплін. Перевірено та відредаговано 1800 відеоуроків. Повністю завершено переклад курсу “Критичне мислення”, який, за версією слухачів, входить в ТОП-3 найкращих курсів світу.

 • Як користуватись

  За 15 місяців інтенсивної роботи вже перекладено 1900 відеоуроків. Всі відеоуроки з українськими субтитрами знаходяться у вільному доступі на каналі проекту в YouTube – Переклад онлайн курсів

Фотозвіт

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти