Як підготуватись до ЗНО без репетиторів - MagneticOne.org

У наш час більшість людей має доступ до великої кількості інформації. І багато хто використовує її з користю для навчання, вирішення особистих питань та іншого. Не проблема знайти відео про те, як опанувати якусь програму або отримати знання по деяким наукам. Якщо вам потрібно знайти коротку інформацію, то варіантів пошуку досить, але чим більше інформації вам потрібно, наприклад, для навчання, тим важче стає її пошук. Крім того, ви не завжди впевнені в якості представленої інформації. Так що ж робити?

Кожна людина активно починає набувати знання ще зі школи. Тому, виникає логічне запитання: чи можуть школярі України швидко і доступно отримати інформацію з будь-якого предмету шкільної програми?

Школа “Знання Онлайн”виникла і працює як раз для того, щоб подати в якісній і доступній формі школярам, з будь-якої точки України, повний курс шкільної програми!В даний час, основний напрямок навчання – це підготовка до ЗНО.

Складання тестів ЗНО – це дуже важливий крок у житті сучасного абітурієнта. Як відомо, саме оцінка за тест визначає можливість подальшого навчання в вузі, відповідно – отримання знань і професії, які будуть необхідні в дорослому житті.

 

Навчальні курси, створені викладачами “Знання Онлайн”, відповідають програмі Міністерства освіти і науки України, тобто дають повний і цілісний набір знань по окремих навчальних предметів. Викладачі школи – це випускники кращих університетів країни, які мають великий досвід викладання і створення освітніх відео-матеріалів.

Кожен курс розбитий на теми, які йдуть послідовно: від простих до складних, які пов’язані між собою. Основною частиною кожної теми є відео-уроки. У них послідовно викладених весь курс, так щоб кожен учень, незалежно від рівня знань, міг почати навчання і засвоювати подану інформацію. Відео-уроки містять як теоретичні відомості, так і практичні складові. Крім того, базова інформація по курсам зібрана у вигляді конспектів і записок (так званих “шпаргалок”). Це зручно для систематизації знань і можливості швидко знайти потрібні деталі.

І, звичайно, яке навчання обходиться без контролю освоєних знань. В кінці кожної теми учень має можливість пройти кілька тестів для перевірки своїх знань і отримати за них оцінку.
Кількість тестових завдань з кожного предмету більш ніж в десять разів перевищує кількість тестів на ЗНО, тобто на цьому сайті створено досить умов для перевірки своїх знань та отримання навичок проходження тестів.
Уже зараз повністю закінчена робота над чотирма групами з
Історії України, математики, української мови та фізика.А в наступному 2015-16 навчальному році планується створити ще чотири курси з біології, хімії, географії та англійської мови. Таким чином, охопити всі найбільш важливі шкільні предмети.

Крім вище перерахованих матеріалів, доступ до яких учні мають постійно, в школі систематично проходять онлайн семінари з викладачами. Відбуваються вони за розкладом, і кожне заняття присвячене конкретній темі. Учні можуть запитати викладача до початку або під час семінару. Як показала практика, такі заняття теж досить популярні серед слухачів.

Таким чином відбувається навчання в школі “Знання Онлайн”. Крім того, викладачі роблять спецвипуски присвячені певним темам. У спецвипуски потрапляють найбільш цікаві та важливі моменти, які мало або зовсім не розглядаються в шкільній програмі.

Це ще один шлях популяризації навчання і освіти в цілому.

Перша онлайн-школа України вже активно працює і чекає восени на нових учнів! Приєднуйтесь, не відкладайте на завтра, то що можна вивчити сьогодні.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти