Інспекція шкіл міста Тернополя. - MagneticOne.org

Нещодавно завершився один з етапів проекту “Електронний підручник” БФ Magneticone.org . Суть проекту полягала в тому, щоб розвантажити спину учня, полегшити дитячий рюкзачок та використовувати Інтернет з користю. Скориставшись сучасними гаджетами, учні мали можливість завантажувати підручники просто з плакатів (формату А1) із зображенням титульних сторінок підручників і QR кодами до них. Кожна школа м. Тернополя, в перших числах вересня безкоштовно отримала 11 плакатів Електронний підручник. В перші тижні навчання, завантаження підручників відбувалося дуже активно, що свідчить про виявлену цікавість та необхідність проекту.
Отже, зараз вже можна говорити про результати даного етапу проекту.
Адміністрація всіх шкіл йшла “на зустріч”, обіцяючи розмістити плакати проекту у вільному доступі для учнів, адже саме для них і заради них був проведений проект. За рекомендацією Благодійного Фонду, плакати потрібно було розмістити на дошках оголошень, або у спеціально відведених для цього місцях.
Благодійний Фонд провівши інспекцію, в ряді шкіл міста, дякує адміністрації тих навчальних закладів, що прийняли зауваження і рекомендації, щодо розміщення плакатів,та повністю відповідають вимогам проекту, це школи № 5, 3, 9, 12, 14, 19, класична гімназія, Українська гімназія ім. Ів. Франка, та ін. А от в школах № 4, 15 не тільки не змогли розмістити плакати, а й показати їх наявність. Але БФ сподівається, що матеріали проекту віднайдуться і учні ще зможуть ними скористатися.
На сьогодні проект “Електронний підручник” продовжує свою роботу, адже на черзі школи Тернопільського та інших районів області. Тож сподіваємося на вашу підтримку.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти