Інтерв’ю, про які варто говорити - MagneticOne.org

Чи може людина жити без духовності? Мабуть, що може, але з великими труднощами, в стані деградації та з ризиком самознищення.

Дещо детальніше на цю тему, а на сьогодні і проблему поспілкувалися експерти різних галузей, аби поділитися з Вами тим, чого не знайдете у книжках чи інтернеті, адже такі твердження приходять лише з досвідом.

Відеозйомки на тему “Духовні аспекти” з Alexandr Fil та Ruslan Savchyshyn завершились. 11 повчальних випусків на тему духовності та суспільства, їх взаємозв’язок між собою, вплив на повсякденне життя  тощо Ви маєте змогу переглянути на ютуб-каналі “Інтерв’ю з експертом та у соціальній мережі Facebook. Насолоджуйтесь переглядом, адже про такі речі варто говорити!

Друзі, одразу ж виникає запитання, що б найбільше Ви хотіли почути у наступних програмах? Кого з експертів змогли б порекомендувати для інтерв’ю, щоб розкрити актуальну тему сьогодення? Адже благодійний фонд MagneticOneOrg працює для народу, з метою розвитку освіти та науки, для того, аби нове покоління розвивалося нога в ногу із сучасними тенденціями. Коментарі зможете залишити за посиланням Інтерв’ю з експертом.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти