Інтерв'ю з експертом

Інтерв’ю сьогодні – це один з основних та ефективних інструментів збору та донесення інформації до глядацької аудиторії. Благодійний фонд “MagneticOne.Org” працює над проектами, які сприяють розвитку молоді, тому й проекти виключно освітньо-наукового характеру.

Хочемо представити один із відео-проектів – “Інтерв’ю з експертом”, де гості програми – це експерти в різних галузях: психологи, екологи, юристи, історики, експерти з фінансів, адвокати тощо.

Ми обговорюємо будь-яку тему, що цікавить наших глядачів і відповідно до цього домовляємось про відеозйомки: порушуємо актуальні та найчастіші питання щодо вибраної тематики, наводимо життєві приклади, а також залишаємо поради, як правильно діяти у тій чи іншій ситуації. В описі відео можна побачити додаткову інформацію, що цікавить глядачів.

Завдяки такому спілкуванню ми хочемо донести до наших глядачів інформацію, яка буде для них цікавою та корисною.  Теми, які цікавлять найбільше можна запропонувати у коментарях і ми обов’язково її обговоримо з нашим експертом.

Українці  повинні усвідомлювати, що живемо в таких умовах, де освіту здобувають діти, де працює соціальний захист та в якому стані наше навколишнє середовище, до чого варто прагнути і як цей шлях пройти.

 

Технічна підтримка https://www.magneticone.org/
рр 26001055107578
у ПАТ КБ Приватбанку
МФО 338783, ЄДРПОУ 38535497

Підтримуй наш проект https://www.liqpay.ua/ru/checkout/car…

Більше відео переглядайте на нашому YouTube-каналі  https://www.youtube.com/channel/UCrEBf59X1_FhP5oHTpeDHJQ

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти