Кращі книги за верією Стіва Джобса - MagneticOne.org

Стів Джобс – легендарна людина, про яку написано багато книг. А вам цікаво, що читав сам засновник “Apple” та які книги вплинули на нього найбільше?  Список рекомендовано для підприємців, та тих, хто хоче відкрити велику справу.

«Атлант розправив плечі», Айн Ренд – економічний роман американської письменниці, який вона писала протягом 12-ти років.  Він розповість про важку долю бізнесменів, які в епоху соціалізму були вимушені існувати в хаосі, що маскував під процвітання та рівність народу. У ньому своєрідно поєднуються реалізм і фантастика, антиутопія і утопія, спопеляючий гротеск і романтична героїка. Тут дуже по-новому відображені відомі літературні «прокляті питання» про сенс життя і запропоновані парадоксальні, гострі і нерідко спірні відповіді. Твір справді змінює світогляд,формує цілісне сприйняття світу,відповідає на вічні питання про соціальне значення підприємництва.


«Мобі Дік», Герман Мелвілл – найвідоміший роман класика американської літератури Германа Мелвілла. Цей дивний твір поєднав у собі захоплюючі пригоди, глибокі філософські роздуми і велику людську драму. Автор розповідає про мандри на китобійному судні – сюжет наче б і простий і в той же час багатоплановий. Герой роману капітан Ахаб вирушає у дуже ризикований рейс, він сповнений рішучості відшукати в океані кита-альбіноса на прізвисько Мобі Дік. Що штовхнуло його на цей крок: ненаситна жага помсти  чи спроба довести свою владу над силами природи?


«1984», Джордж Оруелл – один з найголовніших і вже точно найважливіший роман минулого сторіччя. Важко пригадати якийсь інший літературний твір, який би без зайвої манірності, настільки ж чітко, прадиво і жорстоко поставив перед загалом таку ж важливу проблематику. А саме: що таке влада? Яка її природа? Куди прямує сучасне суспільство? Що таке справжня смерть, і яка саме смерть є справжньою — фізична смерть індивіда, а чи смерть його внутрішнього єства, при збереженні фізичного тіла? Що таке свобода, і як вона співвідноситься з владою?


«Дилема інноватора», Клейтон Крістенсен – книга про те, як компанії втрачають лідерські позиції у своїй галузі, коли постають перед ринковими та технологічними змінами. У ній йдеться не про невдачі компаній взагалі, а про невдачі сильних компаній — компаній, якими захоплювалися та які намагалися наслідувати, компаній, які прославилися завдяки своїм інноваціям і вправному управлінню.

 

«Будь тут і зараз», Рам Дассо –  книга американського гуру, психолога,  педагога та письменника. У своїй книзі автор відважно досліджує ті сфери життя – земну та потойбічну, – на вивчення яких в західній цивілізації накладено табу. З притаманною йому мудрістю і гумором він не тільки підказує, як впоратися з проблемами літнього віку, а й стверджує, що старість – чудовий час, який надає унікальні можливості для духовної практики і просвітлення.
Ця книга призначена для тих, кому за п’ятдесят, і для всіх, хто боїться старості.

 

«Свідомість дзен, свідомість початківця», Сюнрю Судзукі – книга, в якій розповідається про те, яка правильна практика дзен, яке правильне ставлення до неї та  її розуміння. Яким чином необхідно сприймати власну сутність і світ навколо себе. Автор каже, що найкращі революційні ідеї приходять, аж ніяк, не через постійну активної роботи мозку, а в результаті його перезавантаження, тобто, тимчасового відпочинку. Саме в цей час звільняється місце для «світлих думок», які Ви, можливо, шукайте в своїй голові вже не один день. Незважаючи на гадану простоту і легкість викладу, книга вимагає від читача чималого внутрішнього напруження і зосередження.


«Автобіографія йога», Парамахамса Йогананда – єдиний в своєму роді детальний опис духовного і життєвого шляху одного з найбільших Вчителів йоги. Вперше побачила світ в 1946 р, книга Парамаханси Йогананди не тільки увійшла в аннали класики йоги, а й стала унікальним за своєю доступністю і захопливості введенням в цю древню науку. «Як розповідь очевидця надзвичайною життя і глибокої мудрості ця книга має неминуще значення як в наш час, так і в майбутньому».


«Дієта для маленької планети», Френсіс Лаппо – ця книга стала своєрідним вегетаріанським маніфестом, який швидко розійшовся тиражем в 3 млн. копій. Вона справила на Джобса неймовірний вплив. Пізніше він розповідав Уолтеру Айзексону, що саме після прочитання цієї книги став вегетаріанцем.


«Усередині торнадо», Джеффрі Мур –  у своїй книзі автор розглядає весь життєвий цикл IT-продукту, докладно описує найбільш ефективні дії на кожному етапі. “Торнадо” – короткий період сверхроста, коли ринки ростуть на сотні відсотків на рік, а нові категорії продуктів поширюються зі швидкістю лісової пожежі. Чому це відбувається, як це відбувається і що компаніям слід робити, щоб скористатися цим феноменом – ці та багато інших актуальних питань розкриваються на сторінках книги «Усередині Торнадо».

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти