Музей інформаційних технологій - MagneticOne.org

  Минуло більше року після створення Науково-демонстраційного освітнього «Центру науки Тернополя» та  Музею інформаційних технологій, який ще донедавна був закритий для переоблаштування в новий та сучасний простір,  а вже 27 січня святкував свій другий день народження.

  Музей ІТ включає експонати з галузі комп’ютерної техніки: представлена лінійка одних з перших комп’ютерів – навчальний комплекс «Пошук», «Корвет», «Аіда» і до сучасних моделей; продемонстровані накопичувачі інформації від дискет, касет до CD-дисків та жорстких дисків різних ємностей; також можна прослідкувати еволюцію материнських плат та носіїв пам’яті від найперших до сучасних. В повному спектрі представлена еволюція мишок.

  Зібрана майже забута кінопроекційна техніка, цікаві моделі калькуляторів, друкарських машинок та арифмометрів, моделі фототехніки, звуковідтворюючої техніки, радіоприймачів і як не згадати – один з перших телевізорів «Старт» 1958 року випуску. Найбільшу зацікавленість набули моделі мобільних телефонів провідних фірм «Nokia», «Samsung», «Alcatel», «Sony», «Motorola» та інших.

  Музей інформаційних технологій створений благодійним фондом “MagneticOne.Org” та КЗ ТМР “Станція юних техніків”, а також спільними зусиллями людей, які передавали експонати з різних куточків України, за що висловлюємо щиру подяку всім, хто допоміг організувати та створити даний музей. Попереду ще багато цікавого для відвідувачів, адже команда музею має на меті  реалізувати круті ідеї та продемонструвати ряд нових експонатів.

  Відвідати “Центр науки” рекомендуємо усією сім’єю, цікаво буде кожному! Можна вчитися та відпочивати одночасно: пізнавати світ, спостерігати явища природи, побачити на практиці фізичні властивості речовин, експериментувати та досліджувати.

  Центр науки – це сукупність музею науки, наукових установок, міні-лабораторій, а також музею інформаційних технологій, де можна побачити зразки старої електронної техніки,  моделей різних пристроїв та гаджетів.

  Приміщення Центру науки знаходиться на площі Героїв Євромайдану, 4 за торговим центром Grand.


ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти