Музей ІТ - MagneticOne.org

Ціль проекту: Створення в м. Тернополі музею “Інформаційних технологій” для покращення знань учнів та студентів про історію змін технологій.

 

Цільова аудиторія: усі бажаючі

 

Розширений опис проекту: Ще донедавна науково-популярні фільми дивували різноманіттям винаходів та технологій, про існування яких можна лише було мріяти. Розвиток людства набирає дедалі динамічнішого характеру. Про це свідчить аналіз будь–якої сфери суспільного життя. Зміна ідей, знань, технологій відбувається швидше, ніж зміна людського покоління.

Виробники намагаються постійно дивувати своїх покупців новинками та додатковими можливостями пристроїв. А старі , ще не так і давно придбані гаджети,  закидаємо десь у нижню шухляду.

Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” впроваджує сучасніІТ-технології в напрямку освіти, а також  дбає про збереження старих технічних пристроїв, які відійшли у минуле, але не втратили історичну цінність.

Сподіваємось, що знайомство з еволюцією програмного забезпечення та обчислювальної техніки сприятиме ще більшій зацікавленості інформаційними технологіями у дітей та молоді.

 

Очікуванні реультати: На базі “Центр Науки” створити виставку-музей “Інформаційних технологій” від найсучасніших до найстаріших моделей. Ознайомити усіх учнів та студентів Тернополя із зразками існуючих інформаційних технологій. Усі матеріали музею будуть доступні для перегляду та вивчення.

 

Що потрібно: Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.Org” звертається до всіх, хто зберіг старі моделі різних пристроїв та має бажання ними поділитись щоб доповнити експонати музею ІТ в м. Тернополі. Звертайтесь за телефоном  380970071750 або пишіть на пошту contact@magneticone.org .

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти