Наші проекти залучаються підтримкою Великої Ідеї! - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Наші проекти залучаються підтримкою Великої Ідеї!

Нещодавно ми отримали чудову можливість: отримати фінансову підтримку від однодумців завдяки чудовій краудфандинговій платформі СПІЛЬНОКОШТ, або Велика Ідея.

велика_ідея_шапка

Спільнокошт – це можливість гарно зарекомендувати себе та свої проекти, адже відбір та вимоги для участі на Великій Ідеї є дуже вагомими. Тобто, не так легко потрапити туди, а якщо проект приймають – то це, свого роду, показник довіри та відзнака певного рівня.

Окрім того, це добрий шанс зрозуміти наскільки твоя ініціатива цікава та потрібна, чи є в неї майбутнє та чи готові твої однодумці підтримувати тебе.

Ну і, звичайно, принцип спільного внеску коштів дуже простий: якщо тобі подобається і ти хочеш підтримати, то можеш це зробити навіть кількома гривнями. Тобто, навіть маленькі внески -також важливі!

Перший проект, який нам вдалось опублікувати на платформі, це “Віртуальна школа”.

Перші великі для нашої команди досягнення: через півтори тижні від дати публікації проект вже залучив 30% від потрібної суми, а ще ми отримали також корисні поради та пропозиції до співпраці!

спільнокошт
Дякуємо кожному, хто долучається!

Другим проектом, поданим на розгляд, є «WikiUa.org – Історія України, написана кожним з нас» – це глобальний проект, що сприяє розвитку демократії в Україні.

Шукаємо однодумців, які вбачають хороше майбутнє в реалізації даного проекту та бажають надати свою підтримку!
Сила небайдужих в людей в нашій єдності!
ДОЛУЧАЙТЕСЬ і Ви!

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти