Новий ресурс, де можна обрати кращого експерта з психології та кар’єрного зростання особистості - MagneticOne.org

  • Home
  • Без категорії
  • Новий ресурс, де можна обрати кращого експерта з психології та кар’єрного зростання особистості

Команда Благодійного Фонду MagneticOne.Org презентує для вас – інтерактивний плакат психологів, коучів міста Тернополя “Я – експерт” – кращі експерти із психології та кар’єрного зростання особистості, що допоможуть досягнути бажаного!

 

Метою та завданням перед реалізацією даного проекту було відібрати найкращих спеціалістів та професіоналів своєї справи у галузі психології, психотерапії, коучингу, бізнес-сфери, які зможуть відповідно до своєї компетенції допомогти кожному, коли це буде необхідно.

Найважчий шлях – це шлях до самого себе. Людина з внутрішнім розумінням своєї сутності, здатна на багато нового в усвідомленні свого життя, вона може подолати безліч неприємних відчуттів та переживань. Маючи, гармонічний стан, ми більше можемо цінувати і дивуватися простим людським радощам, робити себе і своїх оточуючих щасливими, дарувати їм свій гарний настрій і увагу, а не «завантажувати» своїми проблемами.  

 

Кар’єрний консультант зможе об’єктивно оцінити ваш професіоналізм, допомогти вибрати напрямок для розвитку, дати пораду, як вам використовувати ваші навички максимально ефективно. У найбільш критичних ситуаціях фахівець надасть вам реальну картину ситуації, що склалася. Крім того, якщо ви виберете те, чим хочете займатися, консультант допоможе вам із складанням резюме і дасть безліч цінних порад для того, щоб пройти співбесіду.

І пам’ятайте, звертатися по допомогу – перевага мужніх та сильних людей!

Оскільки плакат знаходиться у вільному доступі, скористатися даним ресурсом може кожен, зісканувавши попередньо QR-код обраного спеціаліста з ресурсу, перейти на відеопрезентацію екперта. Внизу відео є контактні дані та коротка інформація про послуги, що надаються.

Команда Благодійного Фонду MagneticOne.Org щиро завдячує парнерам, а також усім, хто долучився до спільної праці!

Саме завдяки такій роботі, обміну досвідом, важливо перейняти одне від одного краще, використати це, вдосконалити і стрімко розвиватися!

Поширюйте плакати на своїх сторінках у соціальних мережах, слідкуйте за нашими новинами, а також проектами! Сподіваємося, що даний ресурс стане вам у нагоді!

Детальніше про проект тут

Також можна завантажити плакат у розмірі А1 за наступними посиланням тут

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: