Онлайн-інструменти для обліку фінансів

Якщо Ви ніколи раніше не вели бюджет, або ж хочете контролювати свої фінанси,  тоді вам знадобиться додаток, який допоможе створити і спланувати Ваш бюджет.

 

CoinKeeper

Один з найпопулярніших додатків  для обліку фінансів (за версією Google Play).  Приваблює тим, що він не вимагає від користувача вводити особисті дані. Потрібно тільки вказати кількість грошей готівкою  та на рахунку.

Головне меню складається з різних розділів витрат, які обрані за замовчуванням. Ці розділи можна редагувати, та зрештою,  налаштувати під себе.

У меню можна переглянути свою статистику за місяць: CoinKeeper розіб’є всі ваші витрати по різних категоріях і покаже діаграмою.

Головним недоліком є те, що додаток не підтримує Українську мову, за замовчуванням встановлена Англійська.

 

Monefy

Додаток Monefy досить простий: не вимагає реєстрації; для користування потрібно лише вказати свій бюджет і потім за допомогою різноманітних іконок відповідно розбити свої витрати.

За замовчуванням Monefy показує всі операції за місяць, але їх можна переглянути й у розрізі дня, тижня чи року. Також можна налаштувати рахунки: готівковий, прив’язаний до карти чи відображати їх усі одразу.

Недоліком є те, що додаток не надто гнучкий, і “копроміси” будуть доступні лише у розширеній платній версії. Але загалом, що він простий у використанні та не вимагає синхронізації із іншими даними смартфону.

 

Wallet

Додаток Wallet пропонує відстежувати ваші фінанси, синхронізуватися з банківським рахунком. Також акцентує увагу на іншому розділі — плануванні майбутніх витрат.

Щоб увійти в додаток потрібно зареєструватись та підтвердити вік.

Для кожної фінансової операції потрібно створювати окремий допис, вказавши необхідні характеристики: це прибуток, витрата чи переказ, це готівкова чи безготівкова операція та до якої категорії її віднести. У категоріях можуть бути й підкатегорії, які уточнюють на що саме витрачені кошти. Витрати відображаються у хронологічному порядку на робочій панелі .

У Wallet можна також встановлювати нагадування про борги: скільки й у кого ви позичили та коли термін повернення коштів, ставити цілі та накопичувати кошти.

Базові функції Wallet безкоштовні, але за детальнішу аналітику потрібно заплатити.

 

«Дзен-мані»

Додаток потребує окремої реєстрації та окремий захист пін-кодом.

У «Дзен-мані»  готівка та гроші з рахунку  вносяться окремо. При цьому для рахунку можна зазначити кредитний ліміт по карті, якщо він є, тип карти та її валюту.

Дадаємо витрати, прибуток, переказ, борг чи коригування залишків. Якщо платіж регулярно повторюється, то можна налаштувати параметри таким чином, що в системі він автоматично оновлюватиметься щомісяця. Також до кожної операції можна додавати невеликі коментарі.

Додаток буде  просити ввести пін-код щоразу, коли смартфон вимикався, блокувався або додаток був згорнутий. У ньому вбудовані різноманітні віджети, які мають допомогти в керуванні особистими фінансами:  розподілення бюджету за формулою 50/20/30. «Дзен-мані» також вміє порівнювати витрати за поточний місяць і за попередній.

 

Money Lover

Додаток зберігає ваші гроші в гаманцях: готівковий та банківські витрати. А “рахунки” – це ваші повторювані витрати, наприклад, плата за інтернет. Менеджер рахунків відстежує операції по кожному рахунку і нагадує, коли підходить час оплати. Взагалі цей додаток дуже зручний для планування, контролю та досягнення фінансових цілей. Гроші в заощадженнях автоматично відраховуються із залишку в гаманці, так що ви не будете їх “бачити” і розраховувати на них.

Крім того, ви можете планувати, прямо вводячи операції в”Плани на майбутнє”. І в огляді на поточний місяць (або задається будь-який інший термін), також бачити передбачуваний баланс, розподіл доходів і витрат за категоріями тощо.

 

«Домашня бухгалтерія»

Для входу в  додаток спершу потрібно створити картку користувача: вказати ім’я, пароль, контрольне питання та відповідь на нього. Обрати валюту для облікового запису й додати рахунки (готівковий чи безготівковий). Для безпеки акаунту можна створити і пін-код.

Додаток пропонує із точністю рахувати, на який із продуктів і скільки ви витратили. В підкатегорії до покупки можна обрати будь-що та врахувати знижку, якщо вона була. Окремо можна порахувати всі витрати: транспорт, техніка, розваги, господарські товари, послуги, одяг, меблі, медицина, комунальні платежі.

Бухгалтерія вміє також створювати резервну копію на Dropbox або Google-диску й синхронізовувати дані на смартфоні з даними на них. При цьому в меню за замовчуванням встановлено шифрування даних і звітів, які створює програма.

Базові функції в «Домашній бухгалтерії» безкоштовні, але якщо створювати більше трьох рахунків, додаток попросить придбати преміум-акаунт.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти