Презентація освітніх проектів школярам

На вулиці травень: спекотно, щебечуть пташки, цвітуть каштани та бузок. Навчатися в такий час учням не дуже хочеться. Чи хочеться? Головне, як подати сам процес навчання!

6 травня було проведено презентацію проекту “Переклад онлайн-курсів” та “Віртуальна школа” для учнів 8-10 класів Української гімназії ім.Івана Франка в місті Тернополі.

Для того, щоб відслідкувати тенденції розвитку онлайн-освіти в Україні було проведено анкетування учнів віком від 13 до 16 років. На разі, маємо 125 заповнених анкет. Діти дуже творчо та креативно поставилися до завдання. Більшість учнів 91,2 % використовують сучасні технології у навчанні, 68,8% учнів люблять навчатися за допомогою відео і 70,4% дітей думають, що в онлайн-освіти України є майбутнє. Думки щодо улюблених наук розділилися майже навпіл, адже 65 учнів мають нахили до вивчення точних наук, а решта 60 – до гуманітарних.

 

Також ми вважаємо за потрібне провести схоже анкетування як для вчителів, так і для батьків. Ми зі всіх сил хочемо допомогти полегшити процес навчання.

Адже, мука навчання – тимчасова, а мука незнання – вічна.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти