Про спільну діяльність з нашими Партнерами. Тарас Демкура - MagneticOne.org

Нещодавно Благодійний Фонд MagneticOne.Org розпочав партнерську діяльність у напрямку екотематики із відомим бізнесменом, меценатом, колекціонером та видавцем Тарасом Демкурою.

Варто зазначити, що Тарас Володимирович Демкура веде свою діяльність у сфері екотематики вже досить давно. Він є зачинателем та творчим натхненником багатьох проектів, один із яких він впровадив спільно із своєю дружиною Іриною Демкурою. Мова йде про програму «Життя в стилі ЕСО», яка пропонує зробити перший крок до екологічної трансформації соціуму через зміну підходів до підтримування чистоти в побуті та в індустрії гостинності. Поєднання вимог споживачів та можливостей бізнесу може докорінно змінити звичні уявлення про те, як ми живемо, що використовуємо, як харчуємося та відпочиваємо, як наш стиль життя впливає на довкілля.

Станом на сьогодні спільно із Тарасом Володимировичем розпочали зйомки циклу відео сюжетів програми “Інтерв’ю з експертом” та сюжет програми “Кава з благодійником”

“Для нас важливі правильні життєві цінності, краса, здоров’я, екологія, активний спосіб життя, бажання вчитися та розвиватися. Відрадно, щоб формувати правильні пріоритети в діяльності соціуму допомагає колективна участь у бізнесових, культурних та соціальних проектах. У світі загалом та в Україні зокрема стан довкілля невпинно погіршується. З огляду на критичний стан природних ресурсів та їх стрімке скорочення необхідно впроваджувати системні рішення, здатні покращити ситуацію, зупинити руйнівні наслідки господарювання людини.”, – Тарас Демкура

Не можна не згадати того факту, що Тарас Демкура став ідейним натхненником створення списків відтворення, присвячених екотематиці, на YouTube-каналах проекту “Освіта дитини ХХІ століття”,більш детально тут: 

Пізнавальні мультфільми для дітей про збереження довкілля

Команда Благодійного Фонду MagneticOne.Org завжди відкрита для співпраці. Долучайтесь до нас: станьте тим маленьким коліщатком, яке доповнить весь механізм, щоб він працював впевнено та масштабно.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: