Прогресивна молодь - MagneticOne.org

“Тренуй мозок, не жалій його, він може більше. Зберігай свою унікальність, не наслідуй нікого”, – це варто сказати про ще один відеопроект благодійного фонду MagneticOneOrg.

“Прогресивна молодь” – це новочасний проект, який створений з метою інформувати людей про активну молодь, яка працює у напрямку освітньо-наукових проектів та будь-яких інших проектів навчального характеру, які застосовують власні знання практично, аби поділитися цим з іншими.

Учасниками відеопрограм стають спеціалісти у різних галузях та у різних напрямках, які порушують актуальні проблеми сьогодення, детальніше розповідають про власну діяльність та сферу, у якій працюють, які розвиваються нога в ногу із новими технологіями, які реалізують власну мрію, втілюючи її у життя.

Канал спрямований на:

  1. Підростаюче покоління від 6 років.
  2. Підлітки та студенти.
  3. Молодь.
  4. Старші люди (похилого віку)

За допомогою такого каналу тернополяни мають більше змоги дізнатися про активних і перспективних людей, які працюють для розвитку нашого міста, які творять щось цікаве, аби увійти в історію. Проте кожному обдаруванню потрібна допомога і підтримка, аби вони впевненіше почували себе у суспільстві, тому всі лайки, коментарі та питання, що цікавлять Вас, можете залишити у соціальній мережі Facebook  та YouTube-каналі  “Прогресивна молодь”.

Постійно розвивайтесь, виховуйте у собі звичку РОСТИ над собою!

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти