Список Мультфільмів “Духовне намисто” - MagneticOne.org

Важливу роль в розвитку дитини становить знання про духовну історію, міфи та легенди нації. Найлегшим способом донести до дітей сенс важливих речей можна за допомогою цікавих та корисних мультфільмів.

 

MagneticOne.Org підготував підбірку мультфільмів з циклу “Духовне Намисто”, які розкажуть глядачам про святині, храми й реліквії України, таємниці й легенди святих місць.

 

Чому варто дивитись такі мультфільми? Вони допоможуть краще розуміти українську культуру, історію та процес становлення християнства на території України. Зроблять слухачів релігійно обізнамим та допоможуть осягнути всю глибину української духовності.

 

Церкви, релігія, історія – все це тут.

На вас чекають історії про Михайлівський золотоверхий собор, який здавна був духовною опорою українців, довів свою вагому роль і в наші дні. Також маєте нагоду дізнатись про дивовижні легенди Крехівського монастиря,  Аскольдову могилу та Підкамінь. Про дитячий світ митрополита Андрея Шептицького  і його перші кроки на духовній ниві, бо як ми знаємо: “всі великі люди були колись маленькими”.

 

Мультфільми “Духовне намисто” розкриють історію найбільш відомих і значимих релігійних пам’яток українського народу.

 

Бажаємо приємного перегляду!)

 

Більше цікавих  та корисних мультфільмів знаходьте на YouTube-каналі “Освіта дитини ХХІ століття

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти