Супер-підбірка сайтів українською мовою: пізнавайте, вчіться, творіть та розважайтеся разом з вашою дитиною!

  • Home
  • Загальне
  • Супер-підбірка сайтів українською мовою: пізнавайте, вчіться, творіть та розважайтеся разом з вашою дитиною!

Інтернет та комп’ютери стали невід’ємною частиною життя всього людства, у тому числі і наших дітей. Для того, щоб не хвилюватись, що дитина може натрапити на небезпечний контент Мережі спробуймо цей час «біля комп’ютера» перетворити на час веселого, а головне, цікавого виховання та навчання дітей.
Благодійний «Фонд MagneticOne.Org» пропонує супер-підбірку сайтів українською мовою: пізнавайте, вчіться, творіть та розважайтеся разом з вашою дитиною!
Використовувати комп’ютер та Інтернет для розвитку та пізнання світу дитиною – ось компроміс між «залипанням» дитини за гаджетами та намаганням батьків зайняти дітей чимось корисним.
1. «Освіта дитини ХХI століття»– підбірка дитячих мультфільмів українською, англійською, німецькою мовами. YouTube канал Освіта дитини ХХI століття, на якому у вільному доступі знаходяться якісні та перевірені на етичність розвиваючі казки, мультфільми, аудіокниги.
Крім того, весь контент поділений на вікові категорії, що значно полегшує життя батькам. Тепер їм більше не потрібно витрачати час на довгі пошуки в Інтернеті, достатньо лише зайти на канал фонду і обрати потрібний мультфільм.
2. «Віртуальна школа» – відео-уроки,які допоможуть дітям краще засвоїти навчальний та додатковий матеріал. Усі відео тривають не більше 5-8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.
Віртуальна школа – допоможе батькам навчати дитину не докладаючи великих зусиль, а просто ввімкнути відео-урок в Інтернеті, при цьому економити кошти на репетиторах та додаткових заняттях.
3. Проект «Переклад онлайн-курсів» – короткі навчальних відео з всесвітньо відомого освітнього ресурсу Khan Academy, із субтитрами на українській мові. Знання стають доступними.
4. «Електронний підручник» інформаційні плакати, окремо для кожного класу, із повним набором зображень титульних сторінок усіх потрібних підручників, затверджених Міністерством освіти та науки України. Біля кожного зображення підручника розміщений QR-код, за допомогою якого кожен учень може завантажити напряму на електронний носій потрібний підручник цілком безкоштовно і без реєстрації.
5. Проект «Безпека дитини в інтернеті» – буде користий і для батьків, і для дітей. Відео –рекомендації, книги, поради, безпечні ігри все це допоможе уникнути багатьох ризиків, на які може натрапити дитина в Інтернеті. YouTube канал «Безпека дитини в інтернеті» зібрав корисні поради, їх можна переглядати разом із дитиною.

Рекомендації від Благодійного Фонду MagneticOne.Org – українські дитячі сайти з книгами, казками, іграми та різним навчальним матеріалом

1. «Левко» – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі та сценарії дитячих свят.
2. «Казкар» – сайт, на якому ви знайдете величезну кількість казок: українських, народів світу, літературних та маминих, а також на сайті є ігри, легенди, сценарії та окремий розділ для батьків.
3. «Малюк» – розвиваючий сайт для малечі та батьків: велика кількість ребусів, загадок, малюванням, казок, переказів та легенд.
4. «Весела абетка» – сайт для дітей, де можна знайти абетки, казки, лічилки, скоромовки, загадки, прислів`я.
5. «Нашим діткам» – розвиваючий сайт для різних вікових категорій: дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, музичні сценарії свят, ноти, матеріали для раннього розвитку дітей, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), он-лайн бібліотека з книгами та журналами.
6. «Розвивайка» – сайт для творчих і креативних діток та їх батьків, пропонуються різні ідеї та варіанти занять прикладною творчістю з дитиною: майстер класи за декількома напрямами – навички, що розвиваються у процесі занять, різні виробні матеріали, календарні свята.
7. «Читанка» – дитяча публічна онлайн-бібліотека, у якій зібрано книги українською мовою, які вже не можна купити у книжкових крамницях. Книги можна завантажити у різних форматах.
8. «Пустунчик» – інформаційно-розважальний портал для дітей, батьків, вихователів та вчителів, для допитливих, творчих та винахідливих. Портал пропонує користувачам різноплановий контент: невідомі раніше факти про все на світі, практичні поради та майстер-класи, багато цікавинок, які допоможуть організувати дозвілля дитини захоплююче та з користю.
9. «Пепі» – розвиваючий розважальний сайт для маленьких дітей: казки, розмальовки, мультфільми, велика бібліотека цікавих розвиваючих ігор, саморобки та багато іншого.

Сподіваємось, ці сайти допоможуть вам організувати дозвілля та навчання ваших дітей, щоб час, проведений за комп’ютером, приніс користь для вашої дитини.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти