ТОП 5 українських YouTube-каналів про подорожі - MagneticOne.org

Якщо Шукаєш якісний контент про подорожі саме українською мовою, тоді цей ТОП саме для Тебе. Ми обрали 5 крутих YouTube-каналів, які розкажуть все про подорожі Україною та за кордоном.

Ukraїnerунікальний для України медіа-проект про подорожі, що має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти та сформувати, ким ми є. Творці Ukraїner відвідують регіони нашої країни та розповідають  пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей та мистецтво. Про новаторів та експериментаторів, про агентів змін та перетворення просторів. Показують країну зсередини

Україна вражаєсвоїми подорожами творці проекту хочуть показати українцям, що “за враженнями зовсім не обов’язково їхати за кордон. Унікальні природні парки, краєвиди, від яких перехоплює подих, розкішні палаци – все це є у нас в Україні.” Загалом, тут –  усе найцікавіше з усіх куточків нашої держави.

Blog 360україномовний проект про подорожі Україною створений командою молодих, активних людей, які люблять свою державу та не уявляють життя без мандрів. На каналі Ви зможете переглянути відео про мандрівки в Тернопіль, Луцьк, Львів, Славське, Шацькі Озера, Ужгород та навіть Стамбул.

Двоколісні хроніки  – це реальна подорож та справжні пригоди, а не організоване тревел-шоу зі знімальною групою. Авторами каналу є музикантами українського гурту “Фолькнери” подружжя Володимир Муляр та Ярина Квітка. знімають все самі й показуємо світ таким, яким його бачать. 

Орест ЗубОрест Зуб не є класичним мандрівником: він не мешкає в наметах, не їздить автостопом, а більшість подорожей організовує наперед та з високим рівнем комфорту. В Ореста є величезна мрія та мета у житті – відвідати усі країни світу. Під час мандрівок Орест знімає якісні та надзвичайно цікаві відео, тому він без сумнівів входить в наш ТОП.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти