Топ 7 кращих комп'ютерних ігор для дітей - MagneticOne.org

У процесі гри дитина повинна пізнавати щось нове, розвивати пам’ять, логічне мислення, концентрацію уваги. Обирайте для свої дітей тільки корисні ігри.


«Toki Tori 2» – це пригодницька гра-головоломка, в якій вам належить досліджувати покритий буйною лісовою рослинністю острів, населений дивними істотами. Дитина зануриться в захоплюючу подорож. Основна мета гри – допомогти курчаті зібрати яйця. Зустрічаючи на своєму шляху дивовижних істот, він може свистом і тупотінням приманювати їх і використовувати їх здібності. У міру проходження гри перед вами розгорнеться захоплююча сюжетна лінія. Доберіться до джерела зла і врятуйте острів!


«Маша і Ведмідь: хованки» – гра для наймолодших, заснована на сюжеті однойменного мультфільму. Тепер безкоштовно дітвора може грати, керуючи смішними, веселими героями, отримуючи задоволення, а заодно і навчаючись корисностям. Крім математики і вивчення літер, іграшки розмальовки та пазли, бродилки і іскалкі теж несуть смислове навантаження. Серед завдань є й такі, де треба наловити рибки і навіть відправити Машу в політ.


«Go Home Dinosaurs» – гра призначена для дітей старше 9 років. Сюжет – це протистояння ховрахів, які люблять стейки, і динозаврів, які ці самі стейки хочуть відібрати. Завдання гравця – прогнати динозаврів додому і захистити свою їжу. Щоб зберегти стейки, потрібно виконувати певні завдання. Вся гра складається з трьох рівнів, а кожен з рівнів включає в з 20 етапів. По мірі проходження етапів і рівнів потрібно буде збирати кокоси. З кожним кроком гнати динозаврів буде все складніше і складніше, але в магазині можна буде придбати здібності для ховрахів.


«LGO The Movie Videogame» – гра, яка складається з: головоломок та завдань, пазлів, протистояння ворогів і так далі.  Головна героїня Люсі має здатність забиратися вище всіх, а один з її напарників Еммет може полагодити і відремонтувати практично все, що завгодно. Старець Гендальф перетворює посох у бруси для Люсі, а Бетмен бореться з ворогами і може трощити все навколо. Ось така взаємодія персонажів допомагає виконувати завдання і просуватися до мети.


«Веселий фермер» – Гравцеві буде надана запущена сільце, яку потрібно буде відродити. По-перше, потрібно стежити за городом, по-друге, не можна забувати про тварин, в-третіх, господарство потрібно захищати від нападів ведмедів. Щоб пройти рівень, потрібно виконати якесь завдання: придбати певну кількість тварин, продати молоко або сир в заданих обсягах.


«Історія іграшок 3: велика втеча» – Гра заснована на подіях однойменного мультфільму. Дітям вона точно сподобається, оскільки в ній присутні звичні милі герої Вуді, Джессі і Базз, а також цікаві події та завдання. Всього є два режими. По-перше, можна згадати мультфільм і зануритися в його сюжет, рятуючи іграшки. По-друге, можна створити свої власні унікальні і неповторні подорожі, вибравши режим «Ящик з іграшками». Гравець зможе побудувати ціле містечко на Дикому Заході. Можна зводити і облаштовувати будинки, виконувати різні завдання, а також змінювати зовнішній вигляд героїв. Загалом, гра цікава і захоплююча.


«Смішарики» – гра про пригоди круглих та смішних звірят.. Дітлахам вона відкрита безкоштовно, дозволяючи грати з усіма героями. Вони граються, бігаючи в догонялки, збігають від няні, вирішують задачки, літають на дельтаплані, ганяють на машинках, збивають кульки. Можна навіть створити свого Смішарики і придумати йому ім’я, а також розфарбувати картинки і зіграти в п’ятнашки. Це розвиваючі і добрі сюжети для малюків, які полюбили милих створінь і готові продовжити з ними спілкування у віртуальному світі. Адже це здорово, знову зустрінь нерозлучних друзів!


А які комп’ютерні ігри подобаються вашим дітям найбільше?

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти