У гостях благодійного фонду MagneticOne.Org актор київського Молодого театру Костянтин Лінартович - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • У гостях благодійного фонду MagneticOne.Org актор київського Молодого театру Костянтин Лінартович

Друзі, чи чули Ви про кінороман “Гетьман?”

Це український історико-драматичний роман, знятий Валерієм Ямбурським на основі однойменного кінороману Віктора Веретенікова вперше виданого у 2013 році. Стрічка розповідає про трагічну любов гетьмана Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени Чаплинської.

Чому саме цей роман? А все тому, що нам – благодійному фонду MagneticOne.Org, зокрема ведучій  програми “Інтерв’ю з експертом” Христині Надалі випала честь познайомитися і особисто поспілкуватися із головним актором, який зіграв роль Богдана Хмельницького цієї кінострічки – Костянтином Лінартовичем – Актором Київського молодого театру. Так-так, саме із великої літери, пояснимо чому.

Костянтин – людина, яка все життя віддано і вірно служить театру, сцені, кіно, а по сумісництву – добрий, чуйний, позитивний, розумний і стриманий чоловік.

15% людей вважають,  що бути актором – це “грати у дурня” або ламати комедії на показх, проте одиниці розуміють,  яка насправді це важка, плідна і довготривала робота: над дикцією, жестами, загалом над собою.

Бути актором – вміти зробити з будня свято,  вміти шукати радість у дрібницях, але у жодному випадку не робити  із цього показове шоу.

Як Ви здогадатися – це все  пана Костянтина.

 

інтерв’ю зможете переглянути на ютуб-каналі “Інтерв’ю з експертом”

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти