Вчитись легко і цікаво, завдяки «Віртуальній школі»

  • Home
  • Загальне
  • Вчитись легко і цікаво, завдяки «Віртуальній школі»

Сучасні діти просто не уявляють свого життя без новітніх ґаджетів. Це – проблема, з якою потрібно вміти правильно боротись. Завдання батьків – навчити дитину користуватись мережею безпечно. “Віртуальна школа” – це чудовий засіб, який виховує в кожної дитини розуміння того, що використовувати сучасні технології потрібно з користю для себе.
Благодійний Фонд MagneticOne.org прагне і реалізовує освітні проекти, щоб зробити навчання ще доступнішим та ще легшим. Про одни із таких проектів ми сьогодні вам розповімо. Мова буде йти про «Віртуальну школу»– навчальні відео–уроки українською мовою для дітей.

“Віртуальна школа” допоможе дітям краще засвоїти навчальний та додатковий матеріал. А зараз, що найголовніше, відео-уроками можуть користуватися учні на окупованих територіях і там, де немає шкіл взагалі.
Адже зараз більшість мобільних операторів надають Інтернет не зважаючи на обставини та територіальне розміщення. Оскільки усі відео-уроки є безкоштовними, то їх можна завантажити на електронний носій і переглядати при потребі.

Усі відео тривають не більше 5-8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.
Уроки з “Віртуальної школи” стануть в пригоді і для дітей, і для батьків, які не завжди мають час приділяти малечі увагу після школи. Також такі уроки можуть використовувати вчителі.

Відео-уроки «Віртуальної школи», дають можливість навчатися людям з особливими потребами не затрачаючи багато часу.
Щоб вчитися у “Віртуальній школі”, потрібний лише бажання, доступ до інтернету і вільний час.

Щоб почати навчання, достатньо перейти на YouTube-канал “Віртуальна школа“ і почати перегляд відео.
Успіхів, корисних знань та умінь!

Більше інформації про проект за посиланням: https://magneticone.org/all-project-list/virtual-school/

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти