Весняні посиденьки для мам - MagneticOne.org

Вже традиційно благодійний фонд MagneticOne.org організував для жінок та їх дітлахів Мамусині посиденьки. Зустрічалися молоді матусі 19 березня в галереї Бункермуз.

Для найменших відвідувачів організатори підготували окрему ігрову зону, малята виготовляли листівки, гралися та пригощалися солодощами.

Матусі ж у той часи мали змогу відпочити та послухати цікаву розповідь запрошеного спікера – багатодітної мами Алли Савчишин. Остання радо поділилася з жінками своїм досвідом, відкрила секрет щасливого шлюбу та дала декілька порад на тему: “Як надихнути чоловіка на успіх”. Тернополянки мали змогу задати запитання гості, зав’язувались навіть короткі дискусії.

В кінці зустрічі на матусь чекала ще одна приємна частина – розіграш подарунків від партнерів фонду. Так жінки отримали оригінальні авторські кексики від Sweet Creations, безкоштовний сертифікати на послуги манікюру від Юлії Хомацької та макіяжу від Тетяни Янків, три подарункові сертифікати від дитячого магазину Кукуся.

Мамусині посиденьки пройшли у теплій та позитивній атмосфері. Команда БФ MagneticOne.org пообіцяла провести не менш цікаву та захоплюючу зустріч вже наступного місяця.

Автор: Ілона Олексюк

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти