Волонтери фонду отримають хороші призи від ТМ "Ласунка" - MagneticOne.org

Вкотре не втомлюємось повторювати, що діяльність Благодійного Фонду MagneticOne.Org була б неможливою без підтримки партнерів та меценатів!

До проекту “Переклад онлайн курсів” у якості партнера долучилася ТМ “Ласунка”, надавши у подарунок павербенки для п’яти найкращих та найактивніших волонтерів та кружки для всіх.

 

 

ТМ “Ласунка” –  виробник морозива в Україні з 1997 року. Із самого початку своєї діяльності компанія дотримувалася встановлених стандартів якості, ретельно слідкувала за тим, щоб готова продукція була не тільки смачною, але й повністю безпечною. Розробляючи власні унікальні технології виробництва морозива, вони залишились вірними основним принципам роботи!

На даний момент волонтерами проекту “Переклад онлайн курсів” опрацьовано 75 відео курсів із платформ The Great Courses Plus (Розділи “Astronomy | The Great Courses”, “Gardening and Plant Science | The Great Courses”) та Yale Courses (Розділ “A Law Student’s Toolkit”)

Ми цінуємо кожного, хто долучається до діяльності Благодійного Фонду MagneticOne.Org, адже, об’єднуючи зусилля, ми робимо великі справи та поширюємо інновації у галузі освіти.

Якщо Ви також готові долучитися до наших проектів, тоді пишіть на contact@magneticone.org

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: