Заклик собріолога Юрія Оробця до тверезості!

  • Home
  • Загальне
  • Заклик собріолога Юрія Оробця до тверезості!

Тверезість належить до природних якостей людини, сім’ї, суспільства. Це збереження чистоти серця, чистоти розуму від поганих помислів і вчинків; спроможність дивитися на світ світлими очима. Тверезість забезпечується, в першу чергу, свободою від стереотипів про необхідність алкоголю, тютюну чи інших наркотиків в нашому житті.
Всеукраїнський рух «Твереза Україна» — це об’єднання людей та громадських організацій, які усвідомлюють критичний стан нашого наркотизованого суспільства і працюють заради утвердження і збереження тверезого способу життя.
Благодійний «Фонд MagneticOne.org» представляє зверненя собріолога Юрія Оробця – члена Секретаріату ВГР «Твереза Україна», координатора тверезницького руху у Черкаській області, автора циклу тверезницьких радіопередач на черкаському радіо.
Юрій Оробець вже тиждень часу перебуває в м.Тернопіль, читає просвітницькі лекції тверезості вчителям, учням, психологам, виступає із зверненням на радіо, а також взяв участь в програмі «Кава з благодійником», де розповів детальніше про свою діяльність та цінності, які йому допомогли ступити на шлях тверезості.
Особистий приклад кожного переконаного тверезника, його тверезе життя — ось міцний фундамент, на якому ґрунтується могутній тверезницький рух, з якого розпочинається відродження України. Саме на прикладі свого життя Юрій Оробець звертається до кожного.
« Звертаємося, в першу чергу, до найбільш свідомих членів нашого суспільства — соціально активної молоді, небайдужих батьків, педагогів, медичних працівників, державних службовців та народних обранців: не залишайтеся байдужими!»

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти