Знання – це сила, яку треба вміти здобувати та використовувати - M1

  • Home
  • Загальне
  • Знання – це сила, яку треба вміти здобувати та використовувати.

Всі знають, що у школі закладаються основи різних наук: математики, історії, літератури, мов і цілої низки інших предметів, здобуваються знання, які потрібні для досягнення різноманітних цілей в житті. При цьому діти працюють гуртом, спілкуються, розвиваються в школі. І це чудово!

Але, на жаль, рівень освіти в Україні сьогодні досить не однорідний. Тому учні частенько недоотримують того необхідного багажу та основ, які потрібні для життя, для здачі випускних іспитів та вступу до університету. І навіть якщо предмет викладається гарно, додаткова підготовка ніколи не завадить, адже, як відомо, знань багато не буває.

Особливо це актуально сьогодні, коли перед кожним школярем раніше чи пізніше починає майоріти ЗНО тестування, яке проводиться в Україні з 2006 року. Для успішного складання цього іспиту потрібно мати практичні навички. Тому виникає завдання, яке учні мають виконувати виключно для себе: вчитися не задля навчання, а задля вміння та розуміння. Адже знати правило замало, потрібно  його вміти застосувати в реальній життєвій ситуації.

Крім того, важливо пам’ятати про таке слово як “самоосвіта”, вона не завершується ніколи. Учні надзвичайно швидко розвиваються, і якщо школа чи підручники не дають відповіді на багато запитань, потрібно вміти їх шукати самостійно.

Саме з такою метою був започаткований портал ЗНО КЛУБ завдання якого – згуртувати учнів, батьків та вчителів у спільному прагненні робити навчання цікавим та ефективним. На порталі є безліч матеріалів з різних предметів, онлайн-тестів, відео-уроків, корисних порад і статей, а також форумів для спілкування.

Самостійно навчатись не важко, а якщо є гарні помічники, то цікаво й легко.

Вперед до знань!

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти