Зробімо онлайн освіту доступною для кожного! - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Зробімо онлайн освіту доступною для кожного!

Хочеш бути незалежним від викладачів та навчального графіку? Хочеш залишити свій слід в історії та Інтернеті назавжди? Тоді нам по дорозі…
Враховуючи швидкий розвиток Інтернету та необхідність індивідуального навчання, команда Благодійного Фонду “MagneticOne.org” (МагнетікВан.орг) створили освітній проект під назвою “Переклад онлайн-курсів”. Цей проект, має на меті переклад українською мовою безкоштовних відео-лекцій з провідних світових освітніх ресурсів, таких як Khan Academy та Coursera. Він надає можливість усім бажаючим, незалежно від віку, місця знаходження та матеріального положення, використовуючи новітні інтернет-технології, отримувати знання від найкращих викладачів у світі абсолютно безкоштовно, а що найголовніше – українською мовою. Таке навчання має велику кількість переваг: незалежність від викладачів та графіку, постійно актуальний контент, можливість повернутися до вже пройденого матеріалу у будь-який час, наявність практичних завдань для закріплення пройденого матеріалу і т.д.
Все, що вам потрібно для такого навчання – це доступ в Інтернет!
Над втіленням проекту “Переклад онлайн-курсів” в життя працює група освічених перекладачів-волонтерів зі всієї України. Кожного дня вони працюють над тим, щоб зробити онлайн освіту доступною для якомога більшої кількості людей. Число волонтерів кожного дня збільшується. Ми цінуємо кожного небайдужого, хто бажає зробити свій внесок у цей проект.       Тому, якщо Ви активні, ініціативні, маєте хороші знання англійської мови і бажаєте допомогти розвитку онлайн освіти в Україні, ласкаво просимо Вас до нашої команди.
Що може дати Вам участь у цьому проекті? Якщо Ви студент-лінгвіст або просто вивчаєте мову, то переклад відеоуроків є гарною можливістю для:
1) вдосконалення знання мови;
2) збільшення словникового запасу;
3) вдосконалення навичок сприйняття на слух, адже лекції проводять носії мови;
4) отримання практики і досвіду у сфері перекладів;
5) вивчення чогось нового та цікавого.
А також відео з Вашим перекладом назавжди залишиться в мережі Інтернет на каналі в YouTube, Курси Khan Academy українською. Таким чином, Ви залишаєте свій невеликий слід в історії.
Бонуси за роботу:
* для студентів-лінгвістів, наприклад, це сертифікат про проходження практики від комерційної організації MagneticOne.com та Благодійного Фонду Magneticone.org;
* для людей, що знаходяться в активному пошуку роботи – рекомендаційний лист;
* для викладачів – сертифікат про участь в даному проекті.
Вже минули ті часи, коли учням, для того, щоб покращити рівень своїх знань з певного предмету потрібно було залишатися після уроків на додаткові заняття, або ж шукати репетиторів, які не завжди відповідають нашим вимогам, не завжди цікаво й зрозуміло подають матеріал, та ще й послуги їхні коштують не дешево.
Сьогодні все стало набагато простіше. Зараз, майже кожен другий має доступ до Інтернету. З швидким розвитком Інтернет технологій, кожен з нас має більше можливостей здобувати знання навіть не виходячи з дому. З кожним днем в Інтернеті з’являється все більше і більше освітніх онлайн-ресурсів, на яких всі бажаючі, можуть знайти потрібну їм інформацію з тих чи інших предметів. Але небагато з цих ресурсів є ефективними і доступними. Саме з цієї причини і був створений проект “Переклад онлайн-курсів” від Благодійного Фонду МагнетікВан.орг.
Витрачаючи всього півгодини в день на переклад, Ви не тільки відточуєте свої перекладацькі навички, а й наближаєте нас до мети!
Усі, хто хоче зробити свій внесок у проект, можуть заповнити “Форму волонтера-перекладача” або написати лист керівнику проекту Юлії  Білаш pereklad.kursiv@magneticone.org.
Тож активні та небайдужі, чекаємо на вас!

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти