5 книг осінніх книг для дітей - MagneticOne.org

Всім відомо, що осінь – найкнижковіша пора року. Тому пропонуємо підбірку  книг, які ознайомляьть ваших діток з по-справжньому осінніми пригодами!

 

Осінній день Зої  Рід Барбара

Автор книг — Барбара Рід, — створює неповторні рельєфні картини з пластиліну і використовує їх, як ілюстрації до своїх книг.

Книжечка розповідає про пригоди маленької дівчинки Зої та її тата в один із днів осені. Якщо Ваша дитина, віком до трьох років, вона з задоволенням разом з головною героїнею пройде знайомими їй місцями та отримає багато нових вражень.

 

 

Коли Петсон сумує: казка. Нордквіст Свен

Осінь – це пора року, коли спокуса впасти в нудьгу може досягти свого піку. Як не попастися на вудку смутку? Пустотливий кіт Фіндус знайшов рішення, як підняти настрій своєму другові – дідусю Петсону.

Цікаво, що авторка Свен розповіла, що ідея подружити Петсона з кошеням народилася не відразу. Спочатку вона думала історію про двох старих, що беруться за справу і, в підсумку, забувають про мету їх заняття. І все ж, Петсон потребував цікавого співрозмовника, яким і став пустотливий кіт Фіндус.і.

 

 

Мануель і Діді. Велика книга маленьких мишачих пригод. Ервін Мозер

Книга з яскравими малюнками, які яскраво описують життя двох мишенят Мануеля і Діді. У них допитливі, дотепні, винахідливі друзі, які чекають нових пригод. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх. Книжка допоможе дітям знаходити у житті дивовижне, бачити прекрасне і пізнавати нове. 

 

Білченя, його друзі й чарівна книга. Фадєєва О.О.

Добра, тепла та затишна книга для юних читачів та їх батьків!

Книга вийшла напередодні осені і це найкращий час, щоб почати знайомство з нею. Адже її події починаються з того, що маленьке білченя Білл дуже сильно чекало осені. А як не чекати, коли він її жодного разу не бачив, а всі навколо тільки про неї й говорять. 

 

Книга «Осінні прогулянки Тобі» Катерина Черненко

 

Книга про пригоди маленького цуценяти Тобі, який любить гуляти по місту та спостерігати за природою та звичками людей в залежності від пори року.

Осінню песик Тобі спостерігає як збирають у саду врожай, як на морі рибалки ловлять рибу, як опадає листя з дерев у парку і маленька білочка збирає горішки.

Завдяки серії книг про маленького Тобі, малюки дізнаються про різні пори року, адже в серії є ще такі книги: “Весняні прогулянки Тобі”, “Літні прогулянки Тобі”, “Зимові прогулянки Тобі”.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти