7 онлайн-платформ для освіти школяра - MagneticOne.org

Корисна підбірка онлайн-платформ для школярів, які допоможуть ефективно засвоювати матеріал шкільної програми та легко підготуватись до ЗНО. Всі платформи безкоштовні та доступні українською мовою.
Студія коду

З таким ресурсом в кожного може з’явитись запитання: чому б не спробувати створити власну гру? Погляньте, як навчаються сучасні діти. У нас таких напрямків не було. Щоб краще зрозуміти своїх дітей, варто спробувати те, що роблять вони. На сайті Студії коду є курси для дітей від 4-6 років, які тільки навчились читати, до 18-річних. Наприклад, на першому курсі діти навчаються створювати свою гру або історію, якою можна поділитися з кимось. Чому б батькам не спробувати повчитися разом з своїми дітьми? Це буде гарантовано цікаво для кожного. Тут є можливість дізнатись, як робити ігри, лабіринти, картини.

Предмети: основи інформатики, програмування

 

Тренажер з правопису української мови

Ця програма дуже проста, але інколи нам треба освіжити знання з української. На сайті є вправи з фонетики, правопису, лексики, морфології, синтаксису і пунктуації, завдання, перевірка відповідей та інтерактивні тести онлайн. Просто відкриваєте готові вправи з різних розділів і вперед. Кому необхідна підготовка до ЗНО, це також дуже зручно. Є підказки та миттєва перевірка відповіді на правильність — сідаєте за тренажер і впевнено нарощуєте свої знання з рідної мови разом з дитиною. А ще можна влаштувати змагання: хто найкраще знає українську вдома?

Предмети: українська мова

 

mozaWeb

Тут є понад 1176 3D-презентацій, 1162 відео, 5303 фото, 120 інструментів з різних шкільних предметів, але за подачею це нагадує цікаві короткі історії про будову клітини чи вигляд давнього міста. Те, чого ми не можемо фізично побачити чи досягнути, що складно зрозуміти з тексту без візуалізації, відкриється у повному обсязі на вашому комп’ютері.

Безкоштовно дотупна тільки  демо версія.

Предмети: усі предмети шкільної програми

 

Онлайн-курси англійської від Британської Ради

Британська Рада вчить англійської безкоштовно. Доступні програми для дітей різного віку, а дорослих можуть зацікавити такі курси, як «Англійська для ділового спілкування», «Досліджуючи мову: Шекспір», «Досліджуючи англійську: мова та культура», «Розуміючи мову: навчання та викладання» та ін. Абітурієнти оцінять курс «Університетське життя у Великій Британії».

Предмети: англійська мова

 

Duolingo

Duolingo — вільна платформа вивчення мови і краудсорсингового перекладу тексту. Сервіс розроблений так, що в міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти, статті та інші документи. «Дуолінґо» пропонує численні письмові уроки й диктанти, проте розмовним навичкам приділяється менше уваги. Програма веде ігрове дерево навичок, за яким просуваються користувачі, і словниковий розділ, де можна практикувати вже вивчені слова.

Предмети: англійська (також доступні курси інших мов)

 

Освіта онлайн

Тут ви можете підготуватися до ЗНО. Діють курси по математиці, фізиці, хімії, історії, української та англійської мов, біології тощо. Учням доступні щотижневі відеоуроки, консультації, інтерактивні конспекти, швидка допомога вчителів.

Предмети: усі предмети шкільної програми

 

Be Smart 

Інтернет-платформа Be Smart – повна лінійка онлайн-курсів по підготовці до складання ЗНО в форматі масових відкритих онлайн-курсів. На YouTube-каналі ресурсу представлені курси з різних дисциплін.

Предмети: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, фізика, хімія, географія, біологія (загалом 14 курсів).

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти