7 цікавих ресурсів для ЗНО - MagneticOne.org

Якщо ти хочеш готуватись до ЗНО та отримувати знання шляхом використання інтерактивних технологій, то цей ТОП саме для тебе.

Готуйся до ЗНО легко та ефективно!


Інтерактивна карта Історії становлення території України, в якій систематизвано та візуалізувано ключові події з історії України: територіальні зміни, досягнення дипломатії, культури.  Проект орієнтований на усіх зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії, особливо проект буде корисним для школярів, абітурієнтів та студентської молоді.


“Мова- ДНК нації” – простір, на якому розміщені вправи для вивчення української мови в легкій ігровій формі. Також на сайт можна відправляти твори для перевірки, писати диктанти та вести чат з викладачами. Сайт орієнтований на школярів та буде цікавим для абітурієнтів.

 Easy-english –  сайт , який допоможе легко та цікаво вивчати англійську мову. Тут зібрані тексти, вправи, відеоуроки та інші корисні матеріали, які підвищать рівень вашої англійської на значно новий рівень. Сайт орієнтований на початківців, школярів, студентів, а також для абітурієнтів, які готуються до ЗНО.


Курс математики на Ed-era “арифметика — цариця математики”. Тут можна розглянути базові та важливі поняття: від дробів та пропорцій до степеня та логарифма. Більше половини всього часу приділяється методам розв’язання різного роду рівнянь та нерівностей. Цей курс в першу чергу спрямований на підготовку абітурієнтів до вступу у ВНЗ та складання зовнішнього незалежного оцінювання.


subject.com – посібник з географії, який надає всебічну інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання з географії, забезпечує повним комплектом матеріалів, необхідних для успішного проходження цього іспиту, а також для підготовки до державної підсумкової атестації. Курс спрямований як на абітурієнтів, так і на учнів 8-10 класів.


“Автостопом по біології” – безкоштовний онлайн-курс , який допоможе підготуватись до ЗНО, а також доведе, що наука – це дійсно цікаво та весело! Це, зокрема, цитологія і основи молекулярної біології, генетика, ботаніка і фізіологія людини.

На вас чекають живі приклади, зрозумілі візуалізації, конспекти до кожної теми та тестові запитання, побудовані на реальних завданнях ЗНО.


Онлайн-курс на EDUGET до іспиту з хімії, який забезпечить успішну та ефективну підготовку до ЗНО. Зокрема, курс допоможе аналізувати шкільні знання та допоможе розібратись у розв’язуванні задач.

Протягом курсу будуть розглянуті основні розділи шкільної хімії, зразки тестових завдань та проаналізовані типові помилки минулих років.


ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти