7 YouTube-каналів про науку українською мовою - MagneticOne.org

Наука – це цікаво! Наука приваблює мільйони вчених, та мільярди простих, освічених людей. А ви цікавитесь наукою?

 

Цікава наука

На цьому каналі про науку перекладені й озвучені науково-популярні та освітні відео на різні теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.Метою каналу є покращення наукової грамотності серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.

 

360 Наука

На каналі представлені відео з біографіями учених, дослідження космосу, астрономії, у роликах пояснюють цікаві факти і відповідають на популярні запитання.

 

Alpha Centauri Ukraine

Alpha Centauri Ukraine створена групою ентузіастів, які перекладають західні наукові ролики українською мовою. Головна мета проекту – популяризація науки і розвиток наукової думки.

 

Наука та Всесвіт

Переклад та озвучення українською мовою відеороликів наукової тематики про сучасні дослідження Всесвіту, природи та людини. Канал для тих, хто цікавиться сучасністю, бажає знати, над чим зараз працюють вчені в світі та яким буде наше майбутнє.

 

toBeUkrainian

Цей канал пропонує багато іноземних відео, перекладених та озвучених українською. Математика, фізика, хімія, біологія та інші шкільні предмети, які здавалися нудними, можуть стати цікавими. На сьогодні озвучені відео з таких відомих каналів: Vsause, Vsause3, Numberphile, Harvard Medical School.

 

Клятий раціоналіст

Українськомовний науково-популярний канал, що розвінчує міфи та пропагує раціоналізм.

 

15х4 Talks

15х4 — це некомерційні заходи у країнах Європи та СНД. Влаштовують безкоштовні освітні зустрічі, на яких проводять 4 наукові лекції тривалістю по 15 хвилин. Мета — популяризувати науку та зробити знання більш доступними. Усі лекції транслюються на офіційному каналі YouTube.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти