Чому мешканець Миколаєва передав свою колекцію для "Музею ІТ" в Тернополі - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Чому мешканець Миколаєва передав свою колекцію для “Музею ІТ” в Тернополі

Нещодавно на хвилях Країна ФМ в новинному блоці прозвучала новина про створення в музеї ІТ в  Тернополі. Саме звідси почанається історія про Євгена Мізєва – що передав свою колекцію техніки, яку збирав декілька років. Всі експонати  були придбані на аукціонах України, з метою зберегти частину тих технологій, які з гордістю анонсували виробники чипсетів та комп’ютерних комплектуючих.

 


“В період з 1997 по 2000 роки була велика конкуренція та розквіт 3Д графіки. Виробники ігор почали використовувати різні технології, а виробники обладнання намагались виділятись чимось особливим. Пізніше всі їх інновації просто увійшли до специфікацій 3D API DirectX та OpenGL. А на ринку почали панувати дві компанії, які ми чудово знаємо – ATI (зараз як AMD) та nVidia” –  розповідає Євгеній

Десь у 2007 році я купив у свого знайомого новеньку плату AOpen, яка на той момент вже не була актуальною, але яка була втіленням технологій 1999-2000 років, коли компанія Intel робила ставку на інноваційну пам’ять RD-RAM.
З моменту, як в мене з’явилась ця плата, я почав користуватись аукціонами, шукати там ексклюзивний раритет. Основним місцем купівлі був аукціон auction.ua, а з 2010 року аукціон перейшов до Аукро. До 2015 року мені вдалося зібрати невеличку колекцію. Задум був саме такий, як є зараз в організаторів “Музею ІТ” в Тернополі – створити щось подібне до музею з робочими експонатами. Але окрім упорядкованого звалища в гаражі, нічого більше не вийшло)

Я чекав на можливість знайти достойний дім всім цим комплектуючим. Хотів ще поповнити колекцію до зразків 2006 року, коли закінчилася ера роз’єму AGP, але пропозицій майже не було, а за деякі екземпляри продавці значно завищували вартість.

Тема самостійної України для мене одна з пріоритетних останнім часом, тому якщо я можу якось сприяти розвитку українських проектів та поширенню мови, то залюбки долучаюсь до цього. Звісно, у вільний час, бо робота жодним чином не пов’язана з такою діяльністю.

Саме завдяки моїй позиції та позитивним новинам на Країна ФМ, я зміг долучитися проекту створення “Музею ІТ” в Тернополі.

БФ “MagneticOne. Org” висловлює свою подяку за довіру і підтримку!! Це велике досягнення, що долучаються не лише містяни, а й волонтери зі всієї України!

Завдяки таким людям, як Ви, ми разом можемо більше.

 

2 коментарі
ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти