Для школярів та студентів розробили інтерактивну навчальну карту: Історія становлення території України - MagneticOne.org

  • Home
  • Без категорії
  • Для школярів та студентів розробили інтерактивну навчальну карту: Історія становлення території України

На сьогодні громадянином своєї держави може себе назвати той, хто знає історію своєї країни. Хіба можна будувати своє майбутнє, не знаючи минулого?

Благодійний Фонд MagneticOne.Org спільно із компанією MagneticOne Municipal Technologies незабаром представлять ресурс – “Інтерактивні навчальні карти: Історія становлення території України”.

Варто зазначити, що основною ідеєю даного проекту є створення інтуїтивно-зрозумілого освітнього ресурсу для широкого кола цільової аудиторії, аби наочно представити довгий, тернистий і насичений історією шлях становлення території нашої держави, а також систематизація фактів, дат, імен та подій на одній карті, як найбільш лаконічному для сприйняття засобі навчання.

Хто ж є цільовою аудиторією? Отож, проект орієнтований на всіх зацікавлених людей, які хочуть шляхом використання інтерактивних технологій удосконалити набуті та здобути нові знання з історії. Варто відмітити, що проект “Інтерактивні навчальні карти: Історія становлення території України” буде у центрі уваги як школяра, так і студента.

Даний проект отримав “право на життя” завдяки Громадському бюджету Тернополя 2017 р. та Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради.

Попереду ще створення двох інтерактивних карт з історії Тернопільщини та міста Тернополя: ключові історичні події, територіальні зміни, досягнення дипломатії, культури.

Презентація ресурсу відбудеться в кінці вересня.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: