Дві компанії з Хмельницького приєдналися до створення “Музею ІТ” в Тернополі - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Дві компанії з Хмельницького приєдналися до створення “Музею ІТ” в Тернополі

Нещодавно ми писали про благодійника із Миколаєва, а сьогодні подяка йде до м. Хмельницького, саме звідти небайдужі передали 250 кг. різної техніки:  друкарські машинки, обчислювальну техніку, комп’ютери, принтери та ще багато різного.

Благодійний фонд  “MagneticOne.org” висловлює щиру подяку компанії “ TM SUZIE” та та АН “Подільська нерухомість”  за підтримку та довіру, за всю техніку, що стане експонатами майбутнього музею інормаційних технологій.

“ Мене звати Олег . Писати я не дуже люблю, все ж розповім чому приєднався до створення “Музею ІТ” в Тернополі. Філософія  Благодійного Фонду “MagneticOne.org”  набагато глибше ніж стандартне розуміння схожих організацій .Працюючи компанія  не затикає дірки грошима ( хоч це теж дуже потрібно ), а спрямовує енергію на об’єднання суспільства, для розвитку та навчання  дітей .

Ми вже сьогодні можемо разом творити майбутнє, що нас оточує . А той вклад,  що наша компанія зробила – насправді це приємно і для нас,  бути частинкою  творення майбутнього .

P.S. а ще в мене дві доньки шкільного віку”– Олег Гриньов CEO “TM SUZIE”

Ще раз дякуємо всім, хто допомагає створити “ Музей ІТ” в Тернополі. Сподіваємось, що знайомство з еволюцією програмного забезпечення та обчислювальної техніки сприятиме ще більшій зацікавленості інформаційними технологіями у дітей та молоді.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти