Екологічний проект "ECOStudents"

Екологічний проект “ECOStudents” відбувся у стінах MagneticOne Academy, організаторами якого були Клуб обдарованих школярів Тернополя  та благодійний фонд MagneticOne.Org. В основі проекту було передбачено закликати дітей до правильного використання природних ресурсів та вміння їх правильно заощаджувати.  


На початку заходу з привітальними словами виступила Роксолана Малиняк – президент КОШТу та співорганізатор проекту Максим Дораш. Також висловлюємо особливу подяку еко-спікерам за їхній виділений час, суттєві настанови та доцільну науку: Олександру Філлю, Ігору Кузику, еко-школярці Дорі та Роксолані Малиняк.  На заході провели різноманітні конкурси, за які школярі були нагороджені подарунками від ТОВ “Галичина Ласунка”, що ще більше заохочувало дітей до співпраці та розмов між собою на екологічну тематику. 


Загалом на заході переважала навчально-освітня програма, але про елементи розважально-комічного характеру не забували, оскільки це додавало усім присутнім більшого оптимізму та заряду енергії на день.


По завершенню проекту школярі Тернополя вже  могли вільно спілкуватися на тему: “Екологія і навколишнє середовище серед нас”, переконатися у тому, як важливо сортувати сміття і обрізати сухі дерева, проте важливо й знати те, що не потрібно робити у живій природі, що будь-яка неправильна думка буде вагомою і принесе шкоду природі.


Тому, дорогі друзі, будьмо доброзичливі по відношенню один до одного та до навколишнього середовища. Все у наших руках!


ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти