Europe Code Week’s 2019 в Тернополі - MagneticOne.org

   Благодійний фонд MagneticOne.org спільно з 32 школами та некомерційним організаціями у Європі, виграв грант для проведення безкоштовних майстер-класів з візуального програмування до Europe Code Week’s #CodeWeek. Проект буде реалізовано спільно з партнерами ThinkGlobal Ternopil та KidIT Тернопіль.

   Головна ціль проекту: долучити дітей до сфери ІТ, надавши їм шанс для навчального процесу та всебічного розвитку особистості із застосуванням ІТ інструментів, таких як, Scratch, Tynker, Dash, Minecraft.

  Проект буде реалізовуватись в два етапи. Перший –  проведення безкоштовних майстер-класів з візуального програмування, майстер-класи в рамках Європейского тижня коду  будуть доступними та безкоштовними для всіх бажаючих дітей. Загалом планується провести 27 занять впродовж 3 тижнів, залучивши до проходження навчання близько 300 дітей.

   Другий етап проекту призначений для навчання ІТ дітей з особливими потребами. На жаль, не всі діти мають можливість освоїти сучасні технології, які б допомогли їм в майбутньому та забезпечили гідне життя. Є категорії дітей, яким необхідна додаткова допомога в освоєнні програмування та роботехніки. Це, зокрема, діти з вадами слуху та діти з особливим руховими потребами.

   Саме тому, Благодійний фонд МаgneticOne.Org спільно з школою для дітей КІДІТ, з досвідом навчання програмування дітей уже з 5-ти років (візуальне середовище Scratch JR), пропонуємо створити спеціальний курс для дітей з обмеженими можливостями під назвою “Програмуємо разом”. 

   Навчання відбуватиметься в інноваційній школі Think Global у вигляді безкоштовного курсу двічі на тиждень та складатиметься з 4-х блоків:

  1. програмування на Scratch (Scratch JR для найменших);
  2. програмування ігор на Scratch (Scratch JR);
  3. дослідження світу з Майнкрафт;
  4. програмуємо з роботами Dash&Dot.

   Даний курс націлений на розбудову навичок програмування, які допоможуть адаптуватись в новому глобальному світі. Під програмуванням розуміється створення власних проектів, а не просте виконання певних завдань. Відповідно акцентується увага на навчання дітей користуватись гаджетами якісно, з точки зору людини, яка створює(використовує як інструмент), а не просто пасивно споживає контент. Також важливою складовою проекту є розвиток soft skills та базові навички людини 21 сторіччя, так звані 4C, (creativity, collaboration, critical thinking, communication).

   Курс “Пограємо разом” від моменту адаптації кожного заняття  для дітей з обмеженими можливостями, буде проходити як гурток в стінах школи до кінця 2019 року. Планується залучити до курсу близько 200 дітей, які протягом 60 занять освоюватимуть  сучасні ІТ технології.

   Наша спільна  мета – показати, що світ програмування значно ширший за рамки стандартних уявлень і доступний кожному.  Він розкриває креативність та надає можливість співпраці з чудовими людьми поряд, та по всьому світу.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти